sesli sohbet

2022 NFL Draft’ta takas yapın, takas yapın veya sabit kalın: İlk turdaki 32 seçimin tümü için en iyi plan


2022 NFL Draft hemen köşeyi dönünce ve geçmiş yıllardan farklı olarak, hiç kimse ilk raundun nasıl oynayacağına dair hafif bir ele bile sahip değil. Muhtemel 1 numaralı genel seçim konusunda bir fikir birliği var, elbette ve ilk beş ya da daha fazla seçimde aynı isimlerin çoğunu bulacaksınız. sahte taslaklar arasında. Ancak oyun kurucu gibi önemli pozisyonlar arasında bile çok fazla belirsizlik var. Kenny Pickett, Malik Willis ve Matt Corral hepsi ilk önce yönetim kurulundan çıkmak için yarışıyor.

Bunu göz önünde bulundurarak, 32 ilk tur seçiminin her birini gözden geçirmeye ve her bir takımın her bir yuvada ne yapması gerektiğini önermeye karar verdik: takas, takas veya yerinde kal. Bazı kulüpler, birinci sınıf yetenek için yükselmek için daha iyi bir konumdadır. Diğerleri ek varlıklar toplamaktan daha fazla fayda sağlayabilir. Karar vericilere şu şekilde tavsiyelerde bulunuruz:

Normalde, takası azalt deriz çünkü başka bir emektar harcama çılgınlığından sonra bile, alabilecekleri tüm tahminleri kullanabilirler. Ancak halihazırda 12 seçim ile buradaki görev basit: en iyi adamı güvence altına alın. Bu muhtemelen Michigan’la eşleşebilecek aceleci Aidan Hutchinson’dur. Josh Allen Jacksonville’e meşru bir D hattı vermek için.

2. aslanlar: takas

Burada bir oyun kurucuyu gerçekten seviyorlarsa (bkz: Malik Willis), tetiği çekmeyi uzun uzun düşünmeliler. Değilse, özellikle güvertede bir başka ilk (No. 32) ile, seçim koleksiyonlarını genişletmeleri daha iyi olur.

3. Teksaslılar: Kımıldamamak

Aşağı inmek için eğlenceli çağrılar zarar vermez, ancak zaten üçte ikisi ve dörtte ikisi var. Hemen hemen her pozisyonda birinci sınıf bir yeteneğe ihtiyaç duyulduğundan, sıkı oturmalı, en iyi müdahaleyi yapmalı veya pas vermeli, ardından 13 numarada başka bir başlangıç ​​bulması gerekiyor.

4. jetler: takas

Belki bir mücadele (Ikem Ekwonu) ya da kenarda aceleci (Kayvon Thibodeaux) buna değer, ancak ilk rauntta 10 numarada başka bir çatlakla, aşağı inip bir veya iki gün daha kazanmayı göze alabilirler. yeniden inşasını hızlandırmak için.

5. devler: Geri al

Jetler gibi, kesinlikle en iyi OT’yi alma veya acele etme şansına sahip olacaklar, ancak iki yuva sonra başka bir seçimle, neden QB’ye muhtaç ekiplerden teklif almıyorsunuz? Korkunç bir maaş sınırı durumundan çıkarken, alabilecekleri tüm ekstra mühimmata ihtiyaçları var.

Bu, QB projeksiyonları için popüler bir yer ve hey, Willis veya Kenny Pickett’te satılırlarsa daha kötüsünü yapabilirsiniz. Ancak, bu QB beklentilerinin çoğunun risk/ödül açısından benzer göründüğü göz önüne alındığında, taslak sermayenin yeniden yapılandırılmasına öncelik vermeleri gerekir – dördüncü tura kadar tekrar seçim yapmazlar – ve ilk turda daha sonra QB’de bir salınım yapmalıdırlar.

7. Devler: Yerinizde kalın

Onları 5 numaradan geri aldık, bu yüzden ister müdahalede ister temelde herhangi bir savunma pozisyonunda anında bir başlangıç ​​yapmak için en önemli nokta burası. Sauce Gardner, Kyle Hamilton veya Nakobe Dean, oyun kurucu eklemeler yapacaktı.

Birçoğu takas teklifinde bulundu, ancak zaten iki ikinci ve üçüncü tur seçimleri var. Matt Ryan ve Julius Jones geçen yılki işlemler. Sıkı oturarak, kendilerine en iyi QB’de – Willis en cazip uzun vadeli bahistir – ya da hücumda (Garrett Wilson?) veya savunmada (Jermaine Johnson II?) oyun kurucuda bir şans veriyorlar.

Bir çift yüksek ikinci raund ile donanmış Russel Wilson takas, ya Wilson’ın halefi (Willis? Matt Corral?) eklemek ya da kendilerine yeni bir sol forvet ya da 1 numaralı köşe oyuncusu almak için ilk 10’u sallama yeteneğine sahipler.

10. Jetler: Yerinizde kalın

Yukarıda önerildiği gibi 4 numaradan aşağı ineceklerse, buna tutunmalılar ve 1. Gün’den en iyi 10 yetenek arasında, muhtemelen geniş alıcı, kenar aceleci veya köşe vuruşu ile ayrılmalarını sağlamalılar.

Yerinde kalmak ve en iyi savunmayı tahtaya geri eklemek iyi olurdu, ancak yeni QB için bir çift seçim yaptıktan sonra Carson Wentzdart biriktirmek için bir damla düşünmeliler.

Burada her senaryo için yapılacak gerçek bir vaka var. Bunların playoff malzemesi olduğunu düşünüyorsanız, neden üst köşelerden birini güvenceye almak için yukarı çıkmıyorsunuz? Uzun bir bakış açısına sahipseniz, yeni yönetimin ötesindeki hayata hazırlanabilmesi için neden seçimler eklemiyorsunuz? Kirk Kuzenleri? Sonunda, muhtemelen oldukları yerde kalabilirler, diğer seçimlerini koruyabilirler ve yine de en üst düzey bir aceleci veya koruma görevlisi bulabilirler.

13. Teksaslılar: Yerinizde kalın

Birden fazla ilki olan çoğu takımdan daha fazla, her pozisyonda umutsuzca yeteneğe ihtiyaçları var. 3 ve 13 numaradan seçim yaparak, 2022 için kadrolarına en az bir darbeli marş motoru ekleyebilmeliler.

14. kuzgunlar: takas

En iyi pas atıcı veya köşe oyuncusu ile kolayca sıkı bir şekilde oturabilir ve yuvarlanabilirler, ancak iki üçüncü raunt ve beş dördüncü rauntta, Sauce Gardner veya Jermaine Johnson II.

15. kartallar: Kımıldamamak

Her şey kimin müsait olduğuna bağlı, ancak üç ilkinden birini 2023’e taşıdıktan sonra, Azizlerbir nefes almalı ve savunmada veya dış sahada ya 1. Gün başlangıç ​​ya da uzun vadeli bir fikstür sağlamalılar. Andrew Booth Jr. ve Jordan Davis, izlenmesi gereken iki isim.

16. Azizler: Takas

Bir ilki eklemek için Eagles ile çoklu seçimleri değiştirdikten sonra, ikiye katlayabilir ve isterlerse QB’de (Kenny Pickett? Matt Corral?)

Serbest oyuncudaki gişe rekorları kıran performanslarından sonra öylece oturamazlar, değil mi? Bir başlangıç ​​hücumu veya savunma müdahalesi onların kucağına düşebilir, ancak agresif olmak için her türlü nedenleri vardır. Justin Herbert şimdi kazanmak için.

18. Kartallar: Takas

QB’nin radarlarında yeniden ortaya çıkabileceği 2023’e kadar çiplerini zorluyorlar. Sıkı otururlar ve 15 numarayı seçerlerse, bu sefer ilkinde hafifçe aşağı kayarken ek bir 2. Gün seçimi toplamak için tekrar anlaşmaya bakmalılar.

19. Azizler: Yerinizde kalın

Belki bunu 16 numaradan büyük bir yükselişin parçası olarak kullanırlardı (yukarıya bakın), ancak daha iyi plan muhtemelen aynı anda birden fazla ihtiyaca hitap etmek, ideal olarak ilk turda yeni uzun vadeli seçeneklerle mücadele ve geniş alıcı ile ayrılmak. .

En iyi QB adaylarından birini güvence altına almanın tek yolu bir takas olabilir, ancak bu kadar emin miyiz? Pittsburgh sabırlı olursa, Corral, Willis veya Desmond Ridder olsun, sahip olmadıkları fazladan 2022 seçimlerini ipotek etmeden en azından son “ilk tur” QB’de bir çatlak yaşayacak.

ile rekabet etmeyi düşünüyorlar mı? faturalar bu yıl? Ya da önde kalmak yunuslar? Eğer öyleyse, aşağı inmeyi düşünmek – ve kendilerine köşe ve stoperdeki delikleri doldurmak için birkaç atış yapmak – yukarı doğru bir sıçrama yapmak kadar akıllıca olur.

Ekstra bir ilk ile Davante Adams anlaşma, çoğunlukla Adams’ın yerini almak için bir hamleyi yukarı doğru sallamaya çalışırken mümkün olduğunca aktif olmalılar. İster Drake London, ister Treylon Burks veya Chris Olave için olsun, anında yardıma ihtiyaçları var. Aaron Rodgers.

İki yıl boyunca, daha yaşlı/yaralı gazilere öncelik vererek, 2017’deki gibi serbest oyunculuğa yaklaştılar. Ayrıca dördüncü ve beşinci raund oyuncuları da yok. Derin bir WR ve uç acele sınıfında, aşağı kaymayı ve bir veya iki seçim daha eklemeyi göze alabilirler.

Acil O-hattı yardımını kullanabilirler ve burada biraz bulabilmeleri gerekir. Zion Johnson ve Kenyon Green, tak ve çalıştır korumaları olarak bir anlam ifade ediyor. Masada bir WR veya geçiş aceleci de olabilir.

25. Faturalar: Yerinde kal

Böylesine derin bir WR sınıfında, sıkı bir şekilde oturabilir ve Jameson Williams veya Jahan Dotson gibi yüksek bir potansiyelin kucağına düşmesini bekleyebilirler. Josh Allen ne olursa olsun tatmin olmalı.

26. Titanlar: Kımıldamamak

Burası sürpriz bir QB seçimini izlemek için bir noktadır, ancak aynı zamanda sabırlı olmak ve hangi en iyi OT’lerin veya WR’lerin kaydığını görmek için de idealdir. Bulmakla gerçekten ilgileniyorlarsa, bir yükselişi göz ardı etmeyin. Ryan Tannehill varis.

Kadroları, meşru bir playoff koşusu için zaten düzgün bir şekilde toplandı. İlk 25’e girmek için küçük sorunları zorlamaya ve gelecekteki değerli seçimlerden vazgeçmeye gerek yok. Sıkı durun ve derinliği kenardan veya önden destekleyin.

28. Paketleyiciler: Yerinizde kalın

Bu, yukarı çıkmak için bunu 22 numara ile paketlemediklerini varsayıyor. Packers, 1. Gün’den yeni bir başlangıç ​​alıcısının yanı sıra yeni bir hücum müdahalesi veya pas atıcı ile ayrılabilirse, Brian Gutekunst selamlanmalıdır.

29. şefler: takas

sonrasında ellerinde iki ilk ile Tyreek Tepesi Anlaşma, Kansas City taşınmaya hazır. Chiefs olduğu sürece şimdi kazan modunda Patrick Mahomes merkezin altında, bu nedenle diğer takımları üst düzey bir WR eklemek için atlamak çok mantıklı.

30. Chiefs: Yerinizde kalın

Burada birileri ilk tura geri dönmek için can atacak ama Chiefs’in Tyreek Hill’i dağıttıktan sonra bir sürü ekstra seçimi var. WR’yi 29 numarayla (veya takas yoluyla) ele alabilirlerse, buraya bir pas atıcı veya köşe takımı yardımı ekleyebilirler.

31. Bengaller: takas

Açıkçası, Super Bowl teklifinden çıkarken hala şimdi kazan modundalar, ancak ikinci ilk tur seçimlerinin tamamen tahmin edilebilir olmadığı bir taslakta, birkaç tane bırakmak için fazladan bir veya iki seçim eklemeyi düşünmemeliler. noktalar ve bir başkasına beşinci yıl seçeneği sunun.

32. Aslanlar: Yerinizde kalın

Bir takas da aynı derecede akıllıdır, ancak diyelim ki hala yönetim kurulunda olan bir QB’nin ilgisini çektiler (Desmond Ridder?). Bir sinyal arayan için beşinci yıl seçeneğini güvence altına almak akıllıca olacaktır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku