sesli sohbet

4 büyük kulüp başkanı depremzedeler için bir araya geldi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, tüm TV kanallarından canlı yayınlanan “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyasında depremzedeler için bağış topladı.

abone

Türkiye’nin kalbi Kahramanmaraş’ta meydana gelen 2 depremle yaralandı. Depremin ardından çalışmalar devam ederken hızlı bir toparlanma süreci başlatıldı.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde büyük yıkıma neden olan 7,7 büyüklüğündeki depremin ardından tüm Türkiye yardım seferberliği yaptı.

Türkiye’yi etkisi altına alan depremin ardından depremzedeler için düzenlenen yardım kampanyalarına milyonlarca vatandaş destek veriyor.

Depremde zarar gören vatandaşlarımız için yardımlar tüm televizyonlardan ortak canlı yayında toplanıyor.

Sevilen dizi ve programların ‘Türkiye Tek Yürek’ kampanyasında toplanan bağışlar, AFAD ve Kızılay’a bağışlanacak.

4 büyüklerin lideri bir arada

Bu kapsamda programa katılan 4 büyük takım lideri yan yana oturdu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına canlı yayında bağış yapanlarla telefonda görüştü.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku