sesli sohbet

5 yaşındaki Yağmur enkaz altından seslendi: Çok üşüyorum baba…

KAHRAMANMARAŞ depreminin enkazı altında kalan 5 yaşındaki Yağmur’un babası ve kurtarma ekipleriyle yaptığı konuşma herkesi gözyaşlarına boğdu. “Çok üşüdüm, ellerim bembeyaz oldu. 5 yaşındaki Yağmur, “Anneanneme gitmek istiyorum baba” diyerek kurtuldu ve babasına kavuştu.

Kahramanmaraş merkezli 10 ilde yıkıma neden olan depremin ardından kurtarma ekipleri mücadelesini sürdürürken henüz ulaşmayan batıklar var. Kahramanmaraş’ta enkaz altında kalan 5 yaşındaki Yağmur, kurtarma ekipleri tarafından yaşam üçgeninden çıkarıldı.

Sürekli babasına moral veren Küçük Yağmur, şunları söyledi: “çok üşüyorum babadiyerek seyircilerin kalbini kırdı. “Anneanneme gitmek istiyorum ellerim beyazladı“Baba” dedi Yağmur ve yanındaki babası ona destek oldu.

Babası, “Çukuru açtılar sana yaklaştılar Yağmur yerin orası. Deldiler. Rüzgarı kes ki üşümeyesin.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye, AFAD ve kurtarma ekipleri tarafından çıkarılan Yağmur’un sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku