sesli sohbet

6 yaşındaki çocuğa kreşte cinsel istismar! Annesi anlattı kızımı kucağına alıp…

Mide bulandırıcı olay, 2020 yılında Kocaeli’nin İzmit ilçesindeki bir anaokulunda meydana geldi. Anaokulunda çalışan otobüs şoförü NE’nin (56) 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiası, AMA adliyeye sevk edildi. Tacizin ayrıntıları mide bulandırıcıydı.

abone

Kocaeli’de bir anaokulunda servis şoförlüğü yapan NE’nin (56), AMA isimli 6 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla mahkemeye sevk edildi. Sanıklardan şikayetçi olan baba BA, “Kızım, NE’nin kendisini kucağına alıp sarstığını psikoloğa anlattı. Savunmasındaki iddiaları kabul etmeyen sanık,” Başka suçum yok” dedi. çocuğu sevmektense.”

İddiaya göre, sığınmacı şoförü NE (56), 6 yaşındaki AMA’ya cinsel istismarda bulundu. Kızlarının farklı davranışlarından şüphelenen aile, AMA’yı pedagoga götürdü. Aile, öğretmenin kızlarına anaokulu servis şoförü tarafından taciz edildiğini bildirmesi üzerine karakola giderek şikayetçi oldu. Şikayet üzerine tutuklanan NE, ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

Kızımı kucağına aldı ve ona el salladı.

Sanık hakkında “12 yaşından küçük çocuğa cinsel istismar” suçlamasıyla açılan davanın duruşmasına 4’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Duruşmaya sanık NE, AMA BA’nın babası, tanıklar ve yanlı avukatlar katıldı.

Sanıklardan şikayetçi olan BA, “Oğlum iyi bir eğitim alsın diye anaokuluna gönderdim. Bir süre sonra kızım farklı davranmaya başladı. Bu olaylardan sonra eşimle hemen psikoloğa gittik. Psikolog doktor oğlumuzun cinsel istismara uğradığını ve buna dair delillerin olduğunu söyledi şahsın tımarhanenin nöbetçi şoförü NE olduğunu iddia etti hemen durumu polise bildirdik bildirdik kızım psikoloğa dedi ki NE kucağına alıp sarstı.Kızımı “prensesim” gibi seviyor ve fındık veriyor.Bir fotoğrafta sanığın elinin çocuğun poposu üzerinde olduğunu gördüm.Baba “Sanığın cezalandırılmasını istiyorum” dedi. söz konusu.

“Oyuncak erkek figürün kucağına oturtularak yorumlanan kadın figürü”

Olayın tarihi hakkında AMA’ya konuşan CA eğitimcisi, “2 yıl önce AMA’nın ailesi bana kızlarının kuzenine karşı ilginç bir davranışı olduğunu söyledi. Küçük kızla hemen tanışmak istedim. Sohbetimizde kadın figürü oyuncağı erkek figürün kucağına koyarak oynuyordu.” Odasında sürekli bana fındık verip kucağına alıyor. Odasında kırık bir sandalye var. Çocukla iki kez görüştüm, ikisinde de bana aynı şeyleri söyledi” dedi.

Bir anaokulunda öğretmenlik yapan NT, “Okulda 3 yıl çalıştım. Kız-erkek bütün çocukları severdi. Anlatıldığı gibi bir duruma şahit olmadım” dedi.

Çocuğu sevmekten başka suçum yok.

Suçlamaları kabul etmeyen sanık NE, “AMA BA’nın babasını tanıyorum, sürekli konuşurduk. BA’nın benden bunu beklemesine çok şaşırdım. BA yurtdışında çalıştığı için kızı onu göremedi” dedi. AMA, babasını tanıdığımı bildiği için bana “Babam nedir? Zamanı gelecek mi?” dedi. Çocuğu sevmekten başka suçum yok. Biraz fındık verdim anlamadım nesi var. Bu bana niye yapıldı? İnsana yakışmayan bir durum. Çocuklar melektir. Benim için.”

Mahkeme heyeti, sanıkların tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı erteledi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku