sesli sohbet

8.500 Dolar’a Bu Yeniden İnşa Edilmiş Başlık 04 BMW 330i İyi Bir Anlaşma Olabilir mi?


Güzel Fiyat veya Zarsız 2004 BMW 330i ZHP

Sana iyi haberi isteyip istemediğini soracaktım. ya da önce kötü haber bugünün üzerinde Güzel Fiyat veya Zar Yok Bimmer, ama ben zaten kediyi çantadan yukarı çıkardım onun hakkında yeniden oluşturulmuş başlık. Bakalım arabanın geri kalanı ve fiyatı, o kara lekenin üstesinden gelin.

ou satıcısı geçen Cuma günü kaos hüküm sürdür aday 1984 Toyota Tercel SR5 vagonu arabanın reklamdaki fiyatını yarışmamızın tam ortasında 4.500$’dan 3.750$’a düşürdü. Kahretsin, motive satıcı! Ne olursa olsun, birkaçınız onu orijinal ya da yeni geliştirilmiş fiyatından alıyordunuz, birkaçınız da Toyota’nın 500 dolarlık bir araba olduğu yorumunu reddediyor, en iyisi. Bu görüş, Tercel’in 73’te devrildiği oylara da yansıdı. yüzde Zar kaybı yok.

Başlıklı makale için resim 8.500 Dolar, Bu Yeniden İnşa Edilmiş Başlık 2004 BMW 330i ZHP Herhangi Bir Güven Oluşturabilir mi?

Geçen Cuma günkü Toyota gibi kaba ve taklalı olsa da, görünüşe göre büyük kazalar, sigortacı geri alımları tarafından engellenmemiş bir şekilde mevcut olan temiz bir unvanı korumayı başardı. ya da vudu büyüsü. Bugün için aynı şey söylenemez 2004 BMW 330i. Bunun yerine, reklamda belirtildiği gibi, bu Bimmer’ın bir tane de olsa yeniden oluşturulmuş bir başlığı var. bu görünüşe göre kazayla ilgili değil. Aynı zamanda bir mesafe olan saatte 150.000 mil spor yapıyor. bu giyebilir burçlar, fren hatları ve benzerleri gibi şeyler.

Bu çok kötü çünkü bu 330i gerçekten iyi donanımlı, ZHP performans ve görünüm paketine ve altı ileri manuel şanzımana sahip. Ayrıca beni tutukla kırmızıya boyanmış ve 18 inç M Çift Kollu yakışıklı jantlar takıyor. İç kabin, spor koltuklar ve arka koltukta deri ile süslenmiştir. ve şu Ön panel ve kapı üstlerini kaplayan ve vites çevresine kadar uzanan karbon fiber desenli bir şerit şeritle vurgulanıyor.

Başlıklı makale için resim 8.500 Dolar, Bu Yeniden İnşa Edilmiş Başlık 2004 BMW 330i ZHP Herhangi Bir Güven Oluşturabilir mi?

Arabayla ilgili her şey oldukça dikkat çekici durumda görünüyor, ancak o zamandan beri “yeni araba kokusunun” artık kanıtlanmaması mümkün. görünüşe göre tamamen gerektirir Funk’ı uzak tutmak için kabinde üç oda spreyi ağacı.

Reklama göre, araba “Sürüssüz çalışır ve sürülür”. Reklam ayrıca, altı silindirli E46 otomobillerinde can sıkıcı bir güvenilirlik sorunu olan otomobilin soğutma sistemiyle ilgili korkuları da gideriyor. Burada hemen hemen her şey yeni bir radyatör, su pompası ile değiştirildi, ve arabanın serin kalmasını sağlayan termostat.

Başlıklı makale için resim 8.500 Dolar, Bu Yeniden İnşa Edilmiş Başlık 2004 BMW 330i ZHP Herhangi Bir Güven Oluşturabilir mi?

Hepsi iyi çünkü bunlar gerçekten binmek istediğiniz arabalar ve sürmek. ZHP paketi, 330i’yi yeniden eşlenmiş bir ECU, mevcut altı vitesli sıra-yer-kendi ve sınırlı kaymalı arka uçta daha kısa bir nihai tahrik aracılığıyla M3’e yakın performans seviyeleriyle donatıyor. ZHP seçenek kutusu işaretliyken, 3 litrelik M54 sıralı altı silindir, çıkışını 227’den 235 beygir gücüne yükseltiyor ve kırmızı çizgisini standart 330i’den 300 rpm daha yükseğe çıkarıyor. Bu, yaklaşık beş buçuk saniyelik sıfırdan altmışa koşu ve bugün hala etkileyici olacak yol tutuşu için iyi olmasını sağladı.

Başlıklı makale için resim 8.500 Dolar, Bu Yeniden İnşa Edilmiş Başlık 2004 BMW 330i ZHP Herhangi Bir Güven Oluşturabilir mi?

Estetik olarak, paket daha derin bir ön saçak, külbütör paneli uzatıcılar ve son derece yakışıklı M jantlar ekledi. Tüm bunların bir araya gelmesiyle 330i, konuşan ve yürüyen bir otomobildir.

Ama hepsi boşuna mı? Ne de olsa bu araba, yeniden inşa edilmiş bir ünvana sahip. bu borçlu ile görünüşe göre bir kaza olmayan bazı açıklanamayan eski suistimaller. Belki bir hırsızlık kurtarma oldu? Belki bir seldeydi? Kim bilir? onun şeyi olduğunu, bir yeniden oluşturulmuş başlık ciddi bir şekilde etkileyebilir arabanın değeri. Heck, bazı sigortacılar, yeniden inşa edilmiş bir araba için kapsamlı bir teminat sunmayacak, yani ciddi bir kaza geçirmeniz durumunda, finansal olarak büyük bir hit için kancayı tutabilirsiniz.

Başlıklı makale için resim 8.500 Dolar, Bu Yeniden İnşa Edilmiş Başlık 2004 BMW 330i ZHP Herhangi Bir Güven Oluşturabilir mi?

Yine de, bazılarının almaya istekli olduğu bir risk.e – bu risk, kusurlu başlıklı araba için makul derecede düşük bir fiyata yansıtıldığı sürece. Aksi takdirde çılgınca arzu edilen bu 330i durumunda, bu fiyat 8.500 $ ‘dır. Şimdi, bir referans noktası olarak, bir Bring a Trailer’da aynı modelin daha düşük kilometreli ve farklı renk örneği zaten bu arabanın istediğinin iki katından fazla teklif aldı. Evet, bu biraz elma ve biraz farklı türde bir elma karşılaştırması, ama siz anladınız.

Şimdi bu tartışmanın amacına gelelim: Bu 330i, yeniden inşa edilmiş başlığıyla talep edilen 8.500$’a değer mi? Yoksa bu fiyat çok mu riskli geliyor?

Sen karar ver!

Seattle, Washington, Craigslistya da git burada reklam kaybolursa.

Bağlantı için H/T’den FauxShizzle’e!

NPOND ile bana yardım et. bana vur [email protected] ve bana sabit fiyatlı bir ipucu gönderin. Kinja tutamacınızı eklemeyi unutmayın.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku