sesli sohbet

AEW Rampage özeti ve tepkiler (18 Mart 2022): Keith Lee hala Sınırsız


AEW öfke (18 Mart 2022) San Antonio, Teksas’taki Freeman Coliseum’dan geldi. Gösteri, Keith Lee’nin bir kavga sırasında araba kazasında rahat bir dostluk kurmasını ve Darby Allin’i içeriyordu.

Hemen gösterinin bir özetini ve ardından tepkileri atlayalım.

Excalibur, Taz, Ricky Starks ve Chris Jericho yorumcuydu. Justin Roberts, ring spikeri görevlerini üstlendi.

Darby Allin Kasap’a Karşı

Sting, Blade ve Bunny ringdeydi. Allin aksiyonu hızlı bir saldırıyla başlattı, ancak Kasap daha küçük adamı parçalamak için dengesini yeniden kazandı. Allin, Kasap’ın sosis parmaklarını ısırmak için bir iştah açtı. Bu Kasap’ı kızdırdı, bu yüzden misilleme olarak Allin’i boynundan savurdu.

Kasap yonca yaprağı teslimi üzerinde çalıştı. Allin kaçmaya çalıştı, ancak Kasap bir güç bombası için tutuşunu sıkı tuttu, ardından yonca yaprağına geri döndü. Allin sonunda mola için iplere ulaştı. Kavga, Kasap’ın Allin’i korkuluklara ve halka basamaklara savurmasıyla dışarı taştı.

Allin çabukluğuyla durumu tersine çevirdi. Halka basamaklarına çarpmak için hücum eden bir Kasaptan kaçtı. Allin yerde Kırmızı Kod için ortaya çıktı. Dışarıya bir Tabut Damlası ile takip etti. Allin sayımla kazandığı için Kasap düştü.

Darby Allin, Butcher’ı yendi.

Daha sonra AFO, Allin ve Sting’e saldırdı. Hardy’ler kurtarmak için koştu. Matt Hardy, Andrade’e 8 kişilik bir Texas Tornado için meydan okudu. Dinamit. Andrade bunu düşünmek zorunda kaldı, ancak daha sonra resmi olarak açıklandı.

Scorpio Sky, TNT şampiyonu olarak tarih yazmaya devam ediyor. Dan Lambert, Paige VanZant’ı devirmek için yardımcı şampiyon oldu. Daha iyi görünüyor, daha iyi savaşıyor ve federal rezervden daha fazla para basıyor. Paige trenine atla ya da ezil.

Leyla Hirsch vs. Red Velvet

Hirsch, zilden önce savaşmak için rampayı doldurdu. Kadife, sert yüzeyde bir suplex için üstünlüğe sahipti. Ringde, Velvet çift diz çöktü ve ayakta bir moonsault. Hirsch, rakibini hırpalamakla görevlendirildi. Hirsch saçma sapan konuşurken, Velvet tersten bir tokat attı. Hirsch için dayak yemeye geri dönelim.

Kadife tekmeler ve bulldoglarla yürüdü. Hirsch bir suplex bonanza için dönen bir tekme yakaladı. Kol çubuğuna gitti ama Velvet uzamayı önlemek için parmaklarını kilitledi. Dansçı, bir mola için kıvrak alt bacağını ipin üzerine yerleştirmeyi başardı. Hirsch, yabancı bir nesne olarak kullanmak için ticari marka gerdirme aletine gitti. Kris Statlander çelik parçasını kapmak için arkadan geldi. Kadife, zafer için bir tirbuşon vuruşuyla büyük harf yaptı.

Red Velvet, Leyla Hirsch’i yendi.

QT Marshall, değerli öğrencisi olarak Hook ile gurur duyuyor. Açılış QT Marshall Başarı Sertifikasını almak için önümüzdeki hafta Hook’u yüzüğe davet etti.

House of Black vs. Bear Country & Fuego del Sol

Kara Evi harap dükkanı. Fuego bir ralli yaptı, ancak uzun sürmedi. Buddy Matthews onu azarladı. Brody King ve Malakai Black, Bear Country’yi ortadan kaldırmak için bir intihar dalışı ve dışarıdan ay saldırısına katıldı. Matthews, Samoalı Damla manevrasını döndüren bir pompa koluyla bitirdi.

House of Black, Bear Country ve Fuego del Sol’u yendi.

Penta Oscuro karanlıkta yaşadığını hissediyor. Ölüm Üçgeni kaçınılmazdır. Cero miedo.

Mark Henry ana etkinlik katılımcılarıyla röportaj yaptı. Max Caster’ın cesaretini destekleyecek çok parası ve ağzı var. Keith Lee’nin öpmesi için o kıçı desteklemeyi planlıyor. Lee’nin rakibine vermesi gereken acı bir ders vardır. Bu kadar konuşma yeter. Henry, “Ana etkinlik zamanı geldi!” diyerek kapattı.

Keith Lee, Max Caster’a Karşı

Caster’ın rapinde Ted Cruz, Razor Ramon, Pete Davidson ve Alamo’ya göndermeler vardı.

Lee, zıplayan bir flaş birdirbiriyle bir tuğla ev hücumu kullandı. Will Hobbs sahnede varlığını duyurdu. Bu, Caster’ın Lee’yi ringin dışına atmak için diziyle saldırmasına bir an izin verdi. Lee hala dışarıda Caster’a kaba davrandı. Lee, Caster’ı ringe yeniden girmek için kovalarken, Anthony Bowens, Caster’ın bir dropkick yapması için dikkat dağıtıcı bir şey yarattı ve sonunda Lee’yi mindere indirdi. Caster canavarı aşağıda tutmaya odaklandı.

Geriye doğru, Lee devasa bir omuz bloğu için güç verdi. Caster tekmelerle karşılık verdi. Bir itfaiyecinin taşıma asansörünü denedi ve bunun çok önemli bir hata olduğu ortaya çıktı. Lee, Caster’ın kaldıramayacağı kadar ağırdı. Lee grevler için patladı ve bir itfaiyecinin taşıma güçlerini kazanması için Caster’ı ele geçirdi.

Keith Lee, Max Caster’ı yendi.

Maçtan sonra Hobbs yumruklaşmaya başladı. Ricky Starks hızla Team Taz grubuna katıldı. Alkışlananlar, boombox’larıyla eklendi. Swerve Strickland bir sandalyeyle olay yerine geldi. Kötü adamlar geri çekildi ve iyi adamlar el sıkıştı.


Keith Lee, AEW’de hala Sınırsız. Sınırsız bir potansiyelle takma adının hakkını veriyor. Team Taz ve Swerve Strickland ile olan bu hikaye, daha büyük şeyler için serbest bırakılana kadar onu yerinde tutuyor. Ringde tuğla ev olmak şimdiye kadar ekmek ve tereyağı oldu. O çok güçlü, her şeyi akışına bırakıyor. Lee’nin Will Hobbs ile et parçaladığını görmek için sabırsızlanıyorum. Bu cennet olmalı.

Darby Allin ve Kasap çok eğlenceli bir mücadele veriyor. Kendi tarzlarında bir baş belası slobberknocker’dı. Kasap harika güç hareketleri yaptı ve Allin çarpışma kuklası oynadı. Sayım bir bitiş için şaşırtıcıydı. AEW’de geri sayımla sonuçlanan başka bir TV maçı hatırlamıyorum. Olumlu bir şekilde yapışmasını sağlayan şey buydu. Allin ve Butcher da iyi bir performans sergilediler. Bir Kırmızı Kod ve bir Tabut Düşüşü, herhangi bir adamı tutmak için yeterlidir ve bu, sayımı inandırıcı kılmıştır. Pinfall ile bitmediği için, hat aşağısında bir rövanş için kapı açık. Fiziksellik perçinliydi, bu yüzden bir tur daha umursamıyorum.

Red Velvet ve Leyla Hirsch’in yoğunluğu bu maçı ilginç hale getirdi. Hirsch, yasal becerilerini kullanarak başarılı olurken, Velvet geri dönüş çocuğunu oynadı. Hirsch, Velvet’in galip geldiğini görmek için kökten bir ilgi oluşturacak kadar çürük bir tavırdı. Yorum, Kris Statlander’ı yeni bir görünüme sahip olarak koydu, ancak çok fazla bir fark görmedim. Bir çeşit ahbap kıyafeti giydi. Bu onu bir uzay kovboyu mu yapıyor? Bu ona aşk gangsteri demekten daha uygun ya da Maurice.

The House of Black, çeşitli havalı kıç tekmeleme teknikleriyle dakikalarının çoğunu yaptı. Her üyenin, rakiplerini dağıtma konusunda güçlü beceriler gösteren bir sırası vardı. Onları aklımızda taze tutma hedefine ulaştı.

B seviyesi

AEW, bu hafta bir gece yarısı yayınıyla ellerinden gelenin en iyisini yaptı. İlk iki maç ateşi ve enerjiyi korudu öfke için bilinir. Son iki maç kazananlar için etkili vitrinlerdi. Hikaye öğelerini merak uyandırmak için bir Hardys görünümü ve Swerve ve Limitless arasında tomurcuklanan bir dostluk ekleyin.

hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın öfke. Bunu nasıl derecelendirirsin? Gösteriyi kim çaldı?


Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku