sesli sohbet

American Airlines, Starbucks, Peloton ve daha fazlası


American Airlines Boeing 787-9 Dreamliner, 10 Aralık 2021’de Miami, Florida’daki Miami Uluslararası Havalimanı’na iniş için yaklaşıyor.

Joe Raedle | Getty Resimleri

Gün ortası ticaretinde manşetlere çıkan şirketlere göz atın.

AMC Eğlence, Hidroft Madenciliği — Sinema salonu zinciri, satın almayı kabul ettiğini açıkladıktan sonra hisselerinin %1’den daha az düştüğünü gördü. küçük bir altın ve gümüş madencisinde kabaca %22 hisseHicroft Madencilik. Hycroft Mining’in 2 doların altındaki hisse fiyatı %25’ten fazla yükseldi.

Starbucks — Kahve zincirinin hisseleri, kahvenin kullanımını ve potansiyel ölçeklenebilirliğini araştırmak için Volvo Cars ile bir ortaklık ilan etmesinin ardından %4’ten fazla arttı. elektrikli araç şarj cihazları ülke çapında Starbucks mağazalarında. Bu arada Starbucks, atacağı en son adımları da açıkladı. tek kullanımlık bardak kullanımını azaltın.

Delta Havayolları, Birleşmiş Havayolları, Güneybatı Havayolları — Hisseler Delta, United ve Southwest’in açıklamasının ardından yükseldi Rezervasyonlar beklentilerin üzerinde geldi ve seyahat talebindeki toparlanma öngörülenden daha hızlı olmuştur. Delta ve United, her biri %6’dan fazla ekledi. Güneybatı %2.8 değer kazandı. American Airlines yüzde 7.2 yükseldi.

Kupa Yazılımı — Hisseler, ticari yazılım şirketinin tam yıl için beklenenden çok daha zayıf bir görünüm yayınlamasının ardından günde yaklaşık %20 düştü. Ancak, Coupa, en son çeyreği için kar ve gelir sonuçları beklentilerini aştı.

GitLab — GitLab’ın hisseleri, geliştirme operasyonları platformunun dördüncü çeyrekte analistlerin tahminlerini geçmesi ve beklenenden daha iyi bir rehberlik yayınlamasının ardından %9’dan fazla yükseldi.

peloton — Evde fitness şirketinin hisseleri Bernstein’ın ardından yaklaşık %9 arttı bir “üstün performans” derecesi ile hisse senedi kapsamını başlattı. Analist, Peloton’un sağlıklı temel işinden, yeni yönetiminden ve son hisse senedi fiyatlarındaki düşüşten bahsetti. 40 dolarlık fiyat hedefi, hisse senedinin gelecek yıl neredeyse iki katına çıkabileceği anlamına geliyor.

Gezegen Fitness — Planet Fitness hisseleri yüzde 1.9 arttı Evercore ISI başlatılan kapsama daha iyi bir performans derecesine sahip şirketin. Evercore, fitness merkezi operatörüne Pazartesi günkü kapanışta hisse senedi fiyatının %60’ını temsil eden 130$’lık bir fiyat hedefi yayınladı.

Kızarmış ekmek – Tost hisseleri sonra% 6 arttı Baird, restoran yazılım şirketini yükseltti nötrden daha iyi performans gösterecek ve hisselerinin yaklaşık %54 artabileceğini söyledi. Baird, Tost’un restoran endüstrisindeki “GSYİH’nın üzerindeki büyümeden” ve uluslararası genişleme fırsatlarından faydalanabileceğini söyledi.

iyiRx — Hisseler sonra %6’dan fazla arttı Baird yükseltildi hisse senedi üstün performans gösterecek. Firmaya göre, GoodRx’teki bu yılki satış, yatırımcılar için “çekici bir giriş noktası” sunuyor

eBay — Perakendecinin hisse senedi fiyatı gün ortası ticaretinde %2.7 arttı. Salı günü, Deutsche Bank, eBay kapsamını başlattı bir satın alma notu ile, yatırımcıların firmanın yeniden satış pazarındaki konumunu yeterince takdir etmediğini söyleyerek. Analistler, şirketin Avrupa pazarlarındaki lüks yeniden satış pazarında büyüme bekliyor.

— CNBC’den Tanaya Macheel, Samantha Subin, Jesse Pound, Sarah Min ve Yun Li raporlamaya katkıda bulundu

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku