sesli sohbet

Ankara’da vahşet! 4 köpek tüfekle vurularak öldürüldü, ikisinin gözleri ise…

Vaka, Ankara’nın Çankaya ilçesinde meydana geldi. Boş bulunan bir arazide tüfekle vurulmuş halde 4 köpek ölüsü bulunmuş oldu. Hayvanseverler vakaya tepki gösterirken, köpeklerden ikisinin gözlerinin oyulduğu iddia edildi.

(*4*)Abone ol

Edinilen bilgiye bakılırsa, İmrahor Vadisi’ne sokak köpeklerini beslemek için giden bir grup hayvansever 4 köpek ölüsü ile karşılaştı. Köpeklerin tüfekle vurularak öldürüldüğünü gören hayvanseverler, durumu polise bildirdi.

İhbar üstüne vaka yerine gelen polis bölgede incelemede bulunmuş oldu.

“Bunu meydana getiren kabahat makinesi, cani ruhlu insanoğlu”
Köpek ölüleri yetkililerin incelemeleri için muhafaza altına alındı.

Patili Can Dostlar Derneği Başkanı Mesut Cantürk, köpeklerin vücutlarında oldukca sayıda saçma izi gördüklerini belirterek şunları söylemiş oldu:

“Buraya geldiğimizde 4 çocuğumuzun ölüsüyle karşılaştık. Hepsi silahla vurulmuş ve ikisinin de gözleri oyulmuş. Vücutlarının her yerinde saçma izleri var. Muhtemelen yaralananları vardır yada yaralanıp bölge dışına çıkıp ölenleri vardır. Biz bugün sabaha kadar burada arama yapacağız. Bunu meydana getiren kabahat makinesi, cani ruhlu insanoğlu. Kendinden kuvvetsiz bir canlıyı öldüren, dışarıda bir evladı, bayanı, engelliyi, yaşlıyı da öldürebilecek potansiyeldedir.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku