sesli sohbet

Anna Delvey, hayranlarının onu evlat edinmeyi veya evlenmeyi teklif ettiğini iddia ediyor


Sosyetik dolandırıcı Anna “Delvey” Sorokin, insanların onu evlat edinmek veya onunla evlenmek istediğini ve diğer mahkûmların ona “o kadar da iyi bir suçlu olmadığını” söylediğini açıkladı. nasıl dolandırdı sayısız New Yorklu.

Yeni bölümünde “babasını ara” dijital ses dosyası, Çarşamba yayınlandıICE tarafından gözaltına alındığı Goshen, NY’deki Orange County Islah Tesisinden kaydedilen Sorokin, kimseye “suçlu olarak zarar vermediği” konusunda ısrar ederken güldü.

Sorokin, kendisini bir dolandırıcı olarak düşünüp düşünmediği sorulduğunda sunucu Alexandra Cooper’a “Kesinlikle hayır” dedi. “Asla kimseye zarar verme niyetinde olmadım, biliyorsun.

“Kelimenin tam anlamıyla, ‘Bu kişiyi sikeyim, paralarını bir daha asla göremeyecekler’ dediğim tek bir örnek bulamıyorum” diye ısrar etti.

Sorokin, bazılarında kalırken 67 milyon dolarlık bir güven fonu olan bir Rus mirasçısı gibi davrandı. şehrin en lüks otelleri ve 2013 yılında şehre taşındıktan sonra binlerce dolarlık sahte kredi aldı.

Bunun önemli olmadığını söyledi, çünkü “New York’ta 60 milyon insan sınırda yoksul… O kadar çok zengin insan var ki, kimseyi etkileyemezsiniz.”

Sorokin, ICE nezaretindeyken görünüşünü kaydetti.
Alexandra Cooper/Instagram

Nasıl giyineceğini söyledi. bankaları ziyaret etmekbir “’af–k’ vermiyorum” havası vermek için. 31 yaşındaki, insanlar zaten bir servetiniz olduğuna inanırsa nakit istemenin daha kolay olduğunu söyledi.

Video görüşmesi 7 Mart’ta kaydedildi ve Pazartesi günü kendisini Almanya’ya sınır dışı etme teklifine rağmen ICE nezaretinde kalan Sorokin’i sarı bir hapishane tulumu ve onun imzası olan Celine gözlükleriyle gösteriyor.

Sorokin, parmaklıklar arkasında bile, iPad’ini şarj etmek ve postalarını düzenlemek için bir mahkum arkadaşını asistan olarak kullandığını söyledi; Rikers’tayken çamaşırlarını elle yıkamak için para ödedi. “Beni evlat edinmek isteyenler var. Benim hiç nefret ettiğim falan yok!”

Sorokin, diğer mahkumların nasıl olduğunu ortaya koyuyor "çalıştı" asistanı olarak ve çamaşırlarını yıkadı.
Sorokin, diğer mahkumların asistanı olarak nasıl “çalıştığını” ve çamaşırlarını yıkadığını ortaya koyuyor.
Paul Martinka

Gençliğinde ailesiyle birlikte Rusya’dan Almanya’ya taşınan Sorokin, MTV’ye takıntılı olduğu bir çocukluk dönemini anlattı ve realite şovlarına çıkan cesur moda yayıncısı Kelly Cutrone’un hayranı olduktan sonra NYC’ye taşınmaya kararlı olduğunu söyledi. “Şehir”, “Yeryüzündeki Kell” ve “Tepeler”.

Sorokin, moda yayıncısı olmak ya da dergilerde çalışmak istediğini söyledi.

Cooper’a “Küçük bir kız olarak her zaman moda olmak istedim, kesinlikle” dedi. “Ne yapacağımın söylenmesinden nefret ettim.

“Otoriteye, kurallara alerjim vardı, özellikle de mantıksız olduklarını düşündüğümde. Kendimi açıklamaktan nefret ediyordum.”

Bankalar dışında asla yalan söylemediğini de söyledi.
Bankalar dışında asla yalan söylemediğini de söyledi.

Parayı bir çıkış yolu olarak gördü: “Birlikte gelen özgürlüğe sahip olmak [money]. Sadece istediğimi yapmak istedim. Seyahat et, yerlere git ve bir şeyler yap. Ebeveynlerden para istiyorsan, onların iznine ihtiyacın var, ama kendi iznin varsa – git ve istediğini yap. Para benim için her zaman özgürlüğü temsil etti, sadece para için değil.”

Nisan 2019’da, hikayesine ilham veren Sorokin, Netflix dizisi “Inventing Anna”yı vurdu – dört adet hırsızlık suçundan, üç adet büyük çaplı hırsızlıktan ve bir adet büyük hırsızlık girişiminden hüküm giydi. En az dört yıl hapis cezasına çarptırıldı, ancak Şubat ayında yayınlandı İyi davranış için 2021.

Haftalar sonra, 25 Mart 2021’de vize süresini aştığı için ICE tarafından gözaltına alındı.

Sorokin, hapishanede popüler olduğunu ve katillerle arkadaş olduğunu da sözlerine ekledi.
Sorokin, hapishanede popüler olduğunu ve katillerle arkadaş olduğunu da sözlerine ekledi.
Paul Martinka

Sorokin, yetkililerin onu nasıl indirmeye çalıştığına inanamayacağını söyledi. “Amacım asla kaçmak ya da yakalanmamak değildi. Hapishanedeki insanların ‘O kadar iyi bir suçlu değilsin’ dediklerini duyuyorum. Hiç öyle olmaya çalışmadım. Ben asla polisten saklanmadım. New York’a geri dönmeyi düşündüm, avukatımla çözeceğimi düşündüm. Bu kadar şiddet uygulayacaklarını bilmiyordum.”

Sorokin, insanları paradan geldiğine inandırıp kandırmadığına dair soruları yanıtlamayı reddetti.

“Hiç insanlara bir Alman mirasçısı olduğunuzu söylediniz mi?” Cooper sordu ve yanıtladı: “Bu nasıl bir cümle. Bu tamamen gülünç.”

Adı dışında başka ne hakkında yalan söylediği sorulduğunda, Sorokin sadece bankalara yalan söylediğini söyledi.

“Sanırım yaptım [lie]. Kesin bir örnek söyleyemem. Ama eminim ki hiçbir zaman anlamsız yalanlar söylemedim… bir banka gibi olmadıkları sürece,” dedi kıkırdayarak.

Aktris Julia Garner’ın “Anna’yı Keşfetmek” filminde kullandığı aksanın hayranı olmamasına rağmen, alaylı aksanının gerçek olduğunu söyledi.

Sorokin, hapishanede popüler hale geldiğini ve katillerle arkadaş olduğunu ve “suçlu kariyerim başlamadan önce aldığımdan daha fazla evlilik teklifi aldığını” da sözlerine ekledi.

ABD'den sınır dışı edilmemek için mücadele etmesine rağmen Sorokin, kendisini hiçbir yere ait hissetmediğini de sözlerine ekledi.
ABD’den sınır dışı edilmemek için mücadele etmesine rağmen Sorokin, kendisini hiçbir yere ait hissetmediğini de sözlerine ekledi.
Anna Delvey/Instagram

Sonunda ne zaman çıkacağına dair planlarına gelince, Sorokin podcast sunucusuna lazer göz ameliyatı olacağını söyledi ve tasarımcı gözlüklerinin sadece bir moda aksesuarı olmadığını ve “yarı kör” olduğunu belirtti.

Ayrıca insanların onun hikayesiyle ilgilenmeye devam ettiğini de biliyor.

“Davamın her gün yüzüme fırlatıldığını hissediyorum. Biliyorsunuz bazı insanlar için bir suç işliyorlar ve hapse giriyorlar ve dışarı çıkıyorlar ve hepsi bu… Benim için asla böyle olmayacak – her zaman bir şekilde beni takip edecek,” dedi Sorokin Cooper’a.

Kaynaklar, Sorokin'in 14 Mart'ta sınır dışı edilip Almanya'ya gönderileceğini söyledi.
Kaynaklar, Sorokin’in 14 Mart’ta sınır dışı edilip Almanya’ya gönderileceğini söyledi.
AP

“Bir tür f-k up’ı yeniden sevmekten çok korkuyorum ve [have] herkes ‘O baştan beri bir sahtekardı ve biz bunu biliyorduk’ diyor.”

ABD’de kalmak istemesine rağmen Sorokin, hiçbir yere ait olmadığını da sözlerine ekledi. “Sanırım her zaman açık fikirli olmaya çalıştım, ya da belki de çok fazla hareket ettiğim için. Hiçbir yerden olduğumu hissetmiyorum, hiçbir yere ait olmadığımı hissediyorum.

“Ama kötü anlamda değil… Tüm hayatını tek bir yerde geçirmen üzücü olmaz mı?”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku