sesli sohbet

Aracının kaputuna tutunan adama aldırış etmedi! Tartışma sonrası böyle gazladı

İSTANBUL Esenyurt’ta bir yurttaş, aracını otopark girişine bırakınca ortalık karıştı. Hatalı park icra eden sürücüyü bekleyip tepki göstermek isteyen apartman sakini, vaka yerinden kaçmaya çalışan vatandaşın vasıta kaputunu tuttu. Bu duruma aldırmayan sürücü gaza basarken, apartman sakinini metrelerce sürükledi. Yaşanmış olan o vaka anları ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

Abone ol

Vaka, dün akşam saatlerinde Esenyurt Bağlarçeşme Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya nazaran, bir yurttaş, otopark girişine aracını park ettikten sonrasında bir süre ortadan kayboldu. Bu duruma öfkelenen bir apartman sakini ise aracın başına giderek beklemeye başladı. Bu sırada polisi arayan yurttaş, vasıta sürücünün gelmesi ile tepki gösterdi. İkili içinde bir süre daha münakaşa çıktı.

Hatalı park icra eden yurttaş aracına binerek gitmek istedi. Bu sırada sürücüyü bırakmak istemeyen apartman sakini aracın kaputuna tutundu. Bu duruma aldırış etmeyen sürücü, gaza bastı. Kaputu bırakmayan şahıs de aracın kaputunda metrelerce sürüklendi. Yaşanmış olan o olağan dışı park kavgası ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.

“Adamı düşürmek için manevra yapmış oldu”
Vaka anlarını özetleyen mahalleli Suat Akyol, “Bir yurttaş garaj kapısının önüne aracını park etti. Bunu gören bir apartman sakini, aracın başına gelmiş olarak sahibini bekledi. O sırada polis çağırdı. Vasıta sahibi birkaç dakika sonrasında geldi ve ikili içinde münakaşa çıktı. Apartman sakini, vatandaşa ‘Polis gelmeden gidemezsin’ diyerek aracını kaldırtmadı. Tartışma esnasında yurttaş aracına bindi ve vaka yerinden gitmek istedi. Apartman sakini aracın gideceğini görünce kaputa tutundu ve o şekilde hızla gittiler. Sokağın sonundan aşağıya döndüler, sonrasını göremedim. Giderken vasıta sürücüsü, adamı düşürmek için manevra yapmış oldu fakat adam sıkı tutunmuştu düşmedi. Bu biçim vakalar artık bizi şaşırtmıyor. Burası Esenyurt, alıştık artık” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku