sesli sohbet

Aydın’da gençlik buluşması! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Gençlik buluşmaları kapsamında Aydın’da gençlerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Karşımda kırk takla atan bufalolara batılılarının iyiliği için özgüveni öğretecek cesaret abidesi bir genç görüyorum. ustalar.” dedi.

abone

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adnan Menderes Üniversitesi’nde düzenlenen Aydın Gençlik Buluşması’na katıldı.

Sanatçı İbrahim Tatlıses’in “Hadi Söyle” şarkısıyla podyuma çıkan Erdoğan, şarkıya bir süre eşlik etti.

Ardından “27 Mayıs’tan 15 Temmuz’a Neler Değişti” ve 15 Temmuz FETÖ darbe girişimi konulu videoyu izleyen Erdoğan, “Gençler 1960’ta neyse bugün de odur. değişti.” ifadesini kullandı.

renkli afişler
Açılışı yapılan salonda, “Gençler hedefe yönelmiş İHA gibi sandık patlatacak”, “Doktor değil ama çok hastası var”, “O hesap böyle olmaz, 6+1 olmaz” şef”, “Efeler hoş geldiniz”, “Patron bizde, genç bizde, genç sizde” şeklinde konuştu. “Neyin var anlat bana”, “Kemal Bey”, “Karizma desen var, eylem desen var” pankartlarını okuyan Erdoğan, “Gençlik budur” dedi. dedi.

“Kemal Bey Ankara’dan İstanbul’a teröristlerle yan yana yürüdü”
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın’da toplu açılış, Nazilli’de miting düzenlediğini söyledi. Ülke genelindeki gençlere selam ve sevgilerini ileten Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sizinle demokrasinin ve milli iradenin şehri Aydın’da tanıştığıma memnun oldum. Birlik ve beraberliğinizi görünce gururlanmamak, gururlanmamak mümkün mü? Sevginizi görünce duygulanmamak mümkün mü? Teşekkürler. Sizlerle yan yana yürüme fırsatı için.. Biliyorsunuz Kemal Bey de Ankara’dan İstanbul’a kadar teröristlerle yan yana yürüdü.Fark bu.Bu kadar basit.İnanırım 14 Mayıs milletim,nedir 1960’lardaki gibiler mi? Başta Menderes olmak üzere arkadaşlarını idam cezasına çarptırırlarsa, inşallah onlara sandıkta demokrasi dersi verebiliriz.”

Masadasınız: Batılı efendileri tarafından aferin diye kırk takla atacak bufalolara…
Erdoğan, Necip Fazıl Kısakürek’in “Hapishaneden Mehmed’e Mektup” adlı şiirini gençleri büyük bir heyecanla görünce hatırladığını ve şiirin mısralarını okuduğunu söyledi.

Erdoğan şöyle devam etti:
“14 Mayıs Allah’ın izniyle bizim, merak etmeyin. Türkiye’nin aydınlık istikbali bizim. Milletimizin müreffeh istikbali bizim. Cumhuriyetimizin kuruluşu gibi 2023 de bizim. İstanbul’un Fatih’in fethi gibi 2053 bizimdir 2071 zaferi gibi 2071’de bizimdir.Heyecanınızda 14 Mayıs’ta tarihe altın harflerle yazılacak büyük bir zaferin müjdesini görüyorum. istikbal milletindir özgüven dersi verecek yiğit bir delikanlı görüyorum bu salonda tehdit, baskı ve psikolojik iradelerine boyun eğdirmeyecek kahraman bir milletin yiğit evlatlarını görüyorum. harp oyunları.Tarifsiz sohbetiniz,bağlılığınız,dayanışmanız ve yiğit duruşunuz için size şükranlarımı sunarım.Yüreğinizde yeriniz olsun.Sizinle şirk gönül maçıdır. şişmiş Benim için her zaman gurur kaynağı olmuştur.”

Gençlere mesaj: Bize cesaret verdiniz
Daha çok gencin onların tertemiz yüzlerine baktığını, daha çok çalıştığını, vatana ve millete hizmet davasına sarıldıklarını vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sizin umutlarınızın büyüklüğünü gördükçe, üzerimize düşen yükün ağırlığını daha iyi anladık. Azminize ve becerinize tanık olurken, Türkiye’nin müreffeh ve mutlu geleceğine inanıyoruz.” Daha da sıklaştırdık. Bize ilham verdin, saldırılara direnme gücü verdin, daha büyük hedeflere doğru yürüme cesareti verdin. o ifadeleri kullandı

Detaylar geliyor…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku