sesli sohbet

Beats Studio Buds yeni renkler alıyor: Mavi, pembe ve gri


Eski olan her şey yeniden yenidir. Beats Studio Buds ailesine katılmak için bugün duyurulan üç rengi alın: Gün Batımı Pembesi, Okyanus Mavisi ve Ay Grisi.

Derinlemesine değindiğimiz gibi Stüdyo Tomurcukları incelemesibu kulaklıkların benzersiz özel çipi, Android ve iOS kullanıcılarına eşit derecede sezgisel bir dinleme deneyimi sunar. Ve sadece 150 ABD Doları olan Beats Studio Buds, herhangi bir renkte, Beats’in kendi kulaklıkları gibi daha pahalı kulaklıklara daha düşük maliyetli mükemmel bir alternatiftir. Powerbeats ProSamsung’un Galaxy Tomurcukları Pro veya Apple’ın AirPods Pro.

Beats, yeni renk tonlarına ek olarak, tüm kullanıcılar için ses deneyimini geliştirmek için uygulamasına güncellenmiş yazılımı da dahil ediyor. İşte en yeni Beats Studio Buds hakkında bilmeniz gerekenler.

Tobey Grumet / CNN

Beats Studio Buds’ın güzelliği, her zaman hem Android hem de iOS cihazlarla hızlı eşleştirme yeteneği olmuştur ve bu da kulaklıkları daha popüler bir seçim haline getirmiştir. Bu yeni renklerin duyurulmasıyla birlikte şirket, uygulamasına yeni özellikler ekleyerek uyumlu tüm Beats ürünlerinin yazılım güncellemelerini doğrudan cihazlarından almasına ve kullanmasına olanak tanıyor.

“Locate My Beats”, Apple müşterilerinin Find My uygulamasıyla aldığı teknolojinin aynısını kullanacak ve Android kullanıcılarının kulaklıklarını bul uygulama aracılığıyla. Ayrıca, yeni uygulama içi Ürün Widget’ları artık pil ömrüne erişmenize, dinleme modlarını kontrol etmenize ve bellenimi güncellemenize olanak tanır.

  • Beats Studio Tomurcukları Ay Grisi: 149,99 ABD Doları Elma ve Amazon
  • Ocean Blue Beats Studio Buds: 149,99 $ Elma ve En iyi satın alım
  • Günbatımı Pembesi Beats Studio Buds: 149,99 ABD doları Elma ve Hedef

Renklerin kendileri güzelden şık ve parlaka doğru gider. Balonlu sakız pastel Sunset Pink ve mat orta boy Moon Grey’in kapaklarının ön yüzünde siyah Beats logoları bulunurken, Royal Ocean Blue’da parlak kırmızı bir logo bulunur. Çoğu kablosuz kulaklığın standart beyaz ve siyahından bir şeyler değiştirmek istiyorsanız, onları eğlenceli ve bir göz atmaya değer bulduk.

Jacob Krol/CNN

Hızlı yeni renkler dışında, Beats Studio Buds serisine yapılan üç ekleme, kardeşleriyle aynı görünüyor. Bu, örneğin daha pahalı modellerde bulacağınız kulak kancaları veya kanatlar olmasa da, temel, günlük aktiviteleriniz için hala rahat bir uyum sunacakları anlamına gelir. PowerBeats Pro veya fitness-ileri Beats Fit Pro. Bunları orijinalinde de yakalayabilirsiniz. siyah, beyaz ve Beats Red.

Performans söz konusu olduğunda, daha genel bir dinleyiciye yönelik aynı yüksek standartları elde edeceksiniz. Studio Buds’ın, Beats’in tüm türlerde güzel çalışan önceki, bas ileri sesinden daha dengeli bir sesle geldiğini takdir ediyoruz. Müziklerinizi yayınlamak için Apple Music’i kullanırsanız, onlar da Uzamsal Ses ve Dolby Atmos parçalarından yararlanır.

Ve bunlar gerçek kablosuz kulaklıklar olduğundan, güçlü aktif gürültü önleme (ANC) ve daha da iyi bir Şeffaflık modu sunarak siz dinlerken duyurular ve trafik gibi çevresel gürültülerin içeri girmesine izin verir.

Bildirdiğimiz gibi, pil ömrü %50 hacimde sekiz saatin biraz üzerinde ve ANC devreye girdiğinde yaklaşık beş saatte sabit kalır, ayrıca şarj edilebilir kılıfla fazladan iki saat daha alabilirsiniz.

Tobey Grumet / CNN

Kulaklık deneyiminize biraz daha pizzazz eklemek istiyorsanız, Beats Studio Buds’ın üç cesur rengi başlamak için harika bir yerdir. Beats’in bu özel çiple Android kullanıcılarını tanımasının her zaman hayranı olduk ve eklenen özellikler artık onları daha da iyi bir satın alma haline getiriyor.

Ayrıca, uygulamayı kullanan tüm Beats ürünlerinin “Locate My Beats” erişimi ve kulaklıklarınızı kontrol etmek için daha da derin özellikler sunan bir destek almasını seviyoruz. Ve hiçbir fiyat artışı olmadan, tüm bunları sadece 150 $ karşılığında alabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku