sesli sohbet

‘Bekarlığa Veda’ 19. Sezonda Tarih Yazacak – Son Tarih


SPOİLER UYARISI! sezon finalini izlemeden okumayın Bekâr ABC’de.

Bekar Clayton Echard, ABC’ye bir sezondaki çöp tenekesi yangınına bir devam filmi verdi: sevdiğini iddia ettiği ancak ciddi şekilde sinirlendiği iki kadın, 19. Sezonda yardımcı yıldız olarak görev yapacak. bekarlığa veda.

Salı günkü 26. sezonun finalinin ardından Bekâr, ABC, Rachel Recchia ve Gabby Windey’in bu yaz gül görevlerini paylaşacağını duyurdu. Her iki kadın da Echard’a nasıl aşık olduğunu ve onunla yattığını itiraf edene kadar gerçek bir av bulduklarını düşündüler. üç kadın flört maratonunun son günlerinde. Kural Bir Üniversite mezunu club: öpüşme ve bu kadar çok şey söyleme dostum.

Bu, uzun süredir devam eden franchise için bir ilk – aynı adam çetesiyle çıkan iki bekar kadın.

ABC, yeni sezonla ilgili duyurusunda 30 yaşındaki Windey’in “sessiz bir özgüvene sahip bir adam aradığını” söylüyor. Fiziksel bir tipi yok ama kişiliği yoksa zor bir pas olduğunu söylüyor. İdeal erkeği ona meydan okuyacak, duygularını iletecek ve ilişkinin ağırlığını eşit olarak taşımak için çok çalışacak.”

ABC

Buna karşılık ABC, 25 yaşındaki Recchia’nın “dünyayı onunla seyahat edecek bir erkeğe ihtiyacı olduğunu” söylüyor. Kısa süre önce özel pilot lisansını aldıktan sonra, gelecek Recchia için güneşli bir gökyüzünden başka bir şey değil ve şimdi macera anlayışına uyan bir yardımcı pilot bulmayı umuyor.”

Bekâr 18-49 yaş arası yetişkinler arasında bu sezon kendi zaman dilimini istikrarlı bir şekilde kazandı. 35 günlük çok platformlu izlemenin ardından demoda ortalama 6.9 milyon izleyici ve 2.5 puan aldı.

19. Sezon bekarlığa veda 11 Temmuz Pazartesi başlıyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku