sesli sohbet

Beşiktaş’tan çok sert açıklama! “Utanmıyorlar…”

Beşiktaş’ın Yönetim Kurulu üyesi Bilgihan Cenk Sürmen toplumsal medya hesabından açıklamalarda bulunmuş oldu.

Abone ol

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ın Yönetim Kurulu Üyesi Bilgihan Cenk Sürmen, Fenerbahçe yöneticileri Erol Bilecik ve Selahattin Kalımlı’nin açıklamalarının ardında toplumsal medya hesabı Twitter’dan açıklamalarda bulunmuş oldu.

Siyah Beyazlı yönetici Sürmen’in açıklamaları şu şekilde;

”Hakemlerin Beşiktaşımıza karşı ön yargılı yaklaşımları artık kabul edilemez bir hal almıştır. Bunu çok iyi bilen rakip ekip futbolcu, yandaş ve hocaları futbolcularımızı tahrik edip ceza almalarını, haram yemeye alışmış kursaklarını doyurmaya iş yapmaktadır.

Sahadaki hakemin görmediğini varsayarsak (Yersen) VAR da bulunan yargıcı bu ağır tahriki iyi mi görmüyor? Biz bunu merak ediyor ve artık yemiyoruz. Şaibeler ile dolu geçmişi olanlar Ligi bitirmeyiz deyip ayrıcalık peşine düşerken bir bakıyorsun kollanmaya başlıyor.

Hala sebebi bile açıklanamayan goller iptal oluyor! Dün gece bir başkası, belirgin gölü iptal ediyor.

Utanmiyorlar!!!

Türk futbolunun her unsuru göz nazaran nazaran meydana getirilen bu kayırmayı görüyor, TFF’nin ve MHK bu mevzuda ne bir sesi çıkıyor, nede bir yaptırımı oluyor…

Tahammül edilemez, bizlere şaibeli geçmişi hatırlatan bu duruma tüm futbol kamuoyu destek vermeli. Bu kaos ve adaletsizlikten Türk futbolunu kurtarmak için herkesi göreve çağrı ediyorum.

Bir sözüm de spor yazarları ve yorumcularına. Rosier’in pozisyonu için atılan dirseği görmeyen yargıcı ve onu çağırmayan VAR’a da bir iki çift söz edin yada “oramı çekme buramı çek” diyenlere sessiz kaldığınız benzer biçimde şimdi de susun.

Her deplasmanda organize şekilde eziyet gören, kapılar da kalıp yıldırılmaya çalışılan, asla sevdasından ve Arma peşinden ölse dönmeyecek büyük BEŞİKTAŞ taraftarı ,bu duruma artık sessiz kalmayacak, Gerektiği yerde ihtiyaç duyulan tepkiye verecek ve adını dağlara yazacaktır. ARTIK YETER!!.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku