sesli sohbet

Biden, uçağa bindiği sırada merdivenlerden düşüyordu

ABD Başkanı Joe Biden, Polonya’daki temaslarının ardından ABD’ye gitmek üzere başkanlık Air Force One uçağına binerken neredeyse merdivenlerden düşüyordu.

abone

ABD Başkanı Joe Biden, Polonya temaslarının ardından ABD’ye hareket etti. 80 yaşındaki Biden, Air Force One başkanlık uçağına binerken neredeyse merdivenlerden düşüyordu. Görüntülerde, Biden’ın uçağın kapısından kısa bir mesafede sendeleyerek merdivenlerden iki elini uzattığı görüldü. Biden tökezledikten sonra ayağa kalktı ve daha sonra havaalanında insanları hiçbir şey olmamış gibi selamlayarak uçağa bindi. Biden’ın neden tökezlediği henüz bilinmezken, sağlık durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Biden çoktan merdivenlerde takıldı

Biden, 19 Mart 2021’de Georgia, Atlanta’ya yapacağı ziyaret öncesinde Andrews Hava Kuvvetleri Üssü’nde basın sorularını yanıtladıktan sonra başkanlık uçağına binmek için merdivenleri çıkmaya başladı. Biden merdivenlerden çıkarken ayağı takıldı ve defalarca takılıp düştü. . Biden’ın zor günleri Amerikan basınına yansıdı ve Başkan Biden’ın fiziksel sağlığıyla ilgili endişeler dile getirildi.

Ancak Beyaz Saray, Biden’ın sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyerek olayı rüzgarlı havaya bağladı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku