sesli sohbet

Bomba adaylık çıkışı! Tanju Özcan’dan 6’lı masaya mektup: Kazanacak aday olsun diyorsanız…

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, altılı masa liderlerine göndermek suretiyle yazdığı mektubu canlı yayında okudu. Mektubunun göreve talip olma ve meydan okuma mektubu bulunduğunu söyleyen Özcan, “Kılıçdaroğlu’nun tarif etmiş olduğu aday tiplemesi bana uymaktadır. Ben göreve talibim. Kazanacak aday olsun diyorsanız Tanju Özcan kardeşinize yol veriniz.” dedi.

Abone ol

Altılı masanın adaylık bilmecesi devam ederken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan dikkat çeken bir çıkış geldi. Altılı masa liderlerine göndermek suretiyle mektup yazdığını belirten Özcan, Millet İttifakı’nın talibi olmak istediğini duyurdu.

“Göreve talibim”

Yazdığı mektubu canlı yayında okuyan Özcan şu ifadeleri kullandı:

“Bu bir göreve talip olma ve meydan okuma mektubudur. Özelikle Kılıçdaroğlu’nun tarif etmiş olduğu aday tiplemesi bana uymaktadır. Sizden istediğim şudur; bana güvenin. Ben göreve talibim. Kazanacak aday olsun diyorsanız Tanju Özcan kardeşinize yol veriniz.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku