sesli sohbet

Bomba kulis! Kılıçdaroğlu ile Akşener ‘sağ’ kökenli aday için anlaştı! O ismi biliyorum…

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti lideri Meral Akşener’in Ankara’da baş başa görüşmesiyle ilgili bomba kulis bilgisi! Akşener, Kılıçdaroğlu’na “Siz kazanamazsınız” dedi. Kılıçdaroğlu ve Akşener ‘sağ kökenli’ bir adayla seçime gitme mevzusunda anlaştı. O aday hem milliyetçi hem de tutucu kesime hitap edecek… Peki o isim kim… Canlı yayında “Biliyorum fakat söyleyemem” dedi…

Abone ol

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 28 Aralık’ta gerçekleştirdiği Ahlatlıbel’deki baş başa görüşmeyle ilgili canlı yayında flaş kulis detayları geldi. AK Parti 24. Dönem Milletvekili Ali Turan, TV 100 canlı yayınında o görüşmeyle ilgili şu detayları paylaştı:

Akşener, açık açık ‘sizinle olmaz’ dedi…

“Akşener’le Kılıçdaroğlu’nun baş başa görüşmelerinde Meral Hanım’ın yeniden Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıktığını beyan ettiğini söylüyorlar ‘Kazanacak bir adayla gidelim’ denilince sağ kökenli bir adayla gidilmesi mevzusunda mutabakata varıldığı söyleniyor.”

O ismi biliyorum fakat söyleyemem

Programın sunucusu Hande Aydemir’in “o isim kim” sorusuna Ali Turan, “Onu söyleyemem” yanıtını verdi. Aydemir’in “Bildiğiniz gibi kısaca” sözlerine Turan, “Evet fakat kim bulunduğunu söyleyemem” karşılığı verince konuklardan Yıldız gazetesi yazarı Resul Tosun “Ben de biliyorum” dedi. Turan, “Siz de söylemeyin” diye uyardı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku