sesli sohbet

Cem Seymen’den CHP itirafı Kılıçdaroğlu ‘beni dinledi’ dedi aday listesini görünce yıkıldı

Geçmişte CNN Türk’ten istifa ederek CHP’ye aday olduğunu söyleyen Cem Seymen, Kılıçdaroğlu ile görüşmesi hakkında konuştu. Seymen, “Kemal Bey elini masaya koydu ve beni dinledi.

abone

Seymen, geçmişte aday olduğu CHP’de ise Kemal Kılıçdaroğlu’nun “gençlik, kadın ve üretimden sorumlu genel başkan yardımcısı” olmasını ve milletvekili olmasını istediğini açıkladı.

Okan Bayülgen’in sunduğu Uykusuzlar Kulübü’nün bu haftaki konukları Emre Altuğ, Doğukan Polat, Cem Seymen, Yasemin Şefik, Serdar Turgut ve Atilla Atasoy oldu.

Bayülgen, televizyon programcısı Cem Seymen’in tarımla ilgili konuşmalarına atıfta bulunarak siyasetle ilgili bir soru sordu.

Bayülgen’in “Sizinle görüşen bir parti var mı? Evet ya da hayır deyin. Kimin görüştüğünü falan sormuyorum” sorusuna Seymen, “Evet var. Bayülgen, “Olacak, oldu” dedi. gerçekleşmesi için. Bir siyasi konum, şahsiyet, danışman olarak gelecek için sizin için geçerli olmalıdır. Şimdi bize ne anlatırsanız ileride daha çok konuşuruz” dedi.

“Beni 22. sıraya koydular”

Siyasetle ilgili olarak Seymen, “CNN Türk’ten istifa ettim. CHP’ye başvurdum, milletvekili adayı olacağım. Kemal Bey’den randevu alıp oraya gittim. Yapılması gerekenleri anlattım. : “Beni gençlikten, kadından ve üretimden sorumlu başkan yardımcısı atayın.” Elini masaya koyup beni dinledi. “Çok önemli hatalar yapıldı, bunları değiştireceğiz” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku