sesli sohbet

CHP’li 9 büyükşehir belediye başkanından Kılıçdaroğlu’na tam destek!

(*9*)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin 9 büyükşehir belediye başkanı ile bir araya geldi. Belediye başkanları Kılıçdaroğlu’na desteklerini iletti.

Abone ol

Altılı Masa, 26 Ocak Perşembe günü mühim bir toplantı gerçekleştirecek. Altılı Masa, toplantısı öncesi CHP Genel Merkezi eleştiri bir toplantıya ev sahipliği yapmış oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin büyükşehir belediye başkanları ile bir araya geldi. CHP Genel Merkezi’ndeki basına kapalı görüşmeye, Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun da katıldı.

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’nun da aralarında olduğu 9 büyükşehir belediye başkanı ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu görüştü. Söz mevzusu toplantı ortalama bir buçuk saat sürdü.

“Ikimiz de sahaya çıkıp çalışmak istiyoruz”

Başkanlar, Kılıçdaroğlu’na ortak bir üslupla “Biz sizin olmanızı istediğimizi söylüyoruz fakat bir an ilkin açıklanırsa ikimiz de sahaya çıkıp çalışmak istiyoruz” dediler.

İmamoğlu: “Verimli bir söyleşi yaptık”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, toplantıyı toplumsal medya hesabı üstünden değerlendirdi.

İmamoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanları olarak bugün Ankara’da Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile genel seçimler ve mahalli yönetimler üstüne verimli bir söyleşi yaptık.” ifadelerini kullandı. 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku