sesli sohbet

CHP’li iki isim deprem bölgesinde birbirine girdi! Özgür Özel’e sitem dolu sözler: ‘Geçmiş olsun kardeşim’ demeni beklerdim!

Depremin vurduğu Hatay’da bulunan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Belediye Başkanı Samandağ Refik Eryılmaz’ı azarladı. Eryılmaz kameralara yansıyan konuşmasında, “Halkım bu kadar büyük bir karmaşa içindeyken vedalaşamadan ‘Seni sahada görmem lazım’ deyince çok üzüldüm. Sarılmanı bekliyordum. bana ‘geçmiş olsun kardeşim’ deyin”. ifadelerini kullandı.

CHP Hatay Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, deprem bölgesinde kendisine “Merhaba” demeyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’in yüzüne sert ifadeler kullandı.

Er kendini savunmak istedi. İzin vermeyen Eryılmaz, Özel’e kırıldığını söyledi.

İşte CHP’li Özgür Özel ile CHP’li Refik Yılmaz arasındaki tartışmalı kavga:
Refik Eryılmaz: Burası bizim yerimiz. Bu felaket karşısında yapabileceğiniz bir şey var mı? Tüm bu karmaşaya elveda demeden önce kalkıp sizi bölgenizde görmeliyiz. Kabul etmiyorum, çok üzgünüm. Bakın, birlikte milletvekili olduk.

Ücretsiz özel: güzel kardeşim sen beni anlamıyorsun…

Refik Eryılmaz: Bana tezahürat yapmak yerine bana sarılıp “geçmiş olsun kardeşim” demeni bekliyordum.

Ücretsiz özel: Sarıldım.

Refik Eryılmaz: Bunu bekliyordum. Ama bana söylemedin.

Ücretsiz özel: Söyledim.

Refik Eryılmaz: hayır demedin Birini benimle doldurdun

Ücretsiz özel: Şey, öyle değil.

Refik Eryılmaz: üzgünüm kardeşim Burada kanamam var, 24 saattir kanamam var.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku