sesli sohbet

CHP’li Yaşar Okuyan’dan Meral Akşener’e tehdit! Altılı Masa’yı dağıtırsa elimde belgeleri var açıklarım

Eski CHP Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in masayı dağıtması halinde bunun bir bedeli olacağını, Akşener’in İçişleri Bakanlığı dönemine ait belgeleri olduğunu ve Kılıçdaroğlu’na dosya olarak teslim ettiğini söyledi. Okuyan, “Sokağa çıkamaz. Beni konuşturmasın. Bu vatan hainliğidir” diyen Akşener’e sert tepki gösterdi.

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan “Akşener masayı dağıtırsa bir bedeli olur. Belgeler bende, hepsini anlatacağım, İçişleri Bakanlığı dönemi belgeleri.” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilgili belgelerin bulunduğu dosyayı verdiğimi söyleyen Okuyan, “Akşener masayı dağıtırsa bedeli olur, belgelerim var hepsini açıklarım, İçişleri Bakanlığı” dedi. dönem” dedi.

İşte Yaşar Okuyan’ın o sözleri;
Sayın Kemal Kılıçdaroğlu kazanamaz, fenomeni hangi parti yaratıyor?, Kazanmak için bir adayla çıkalım diyor.
Hadi ama, burada teklif ediyorum. Son seçime adaylarınızı koydunuz. %7’de kaldı.

“Belgelerimiz ve dosyalarımız var”
Sofrayı açar açmaz Meral Akşener Hanım’a benim ve neslimin söyleyecekleri var. Belgeler ve dosyalar var.

Bu ihanettir, çok net söylüyorum; Parti içinde Kılıçdaroğlu’nun adaylığına yönelik olumsuz konuşmaların hepsi malum.

Kılıçdaroğlu seçime katılacak, siz de katılacaksınız. Bu AKP’ye kim sevinecek. Bunu düşünecek kadar siyasi tecrüben yok mu senin? Ardından sorular gelir.

“Dosyayı Kılıçdaroğlu’na verdim”
Masa kurulurken Kılıçdaroğlu Bey’e dosyayı anlattım. 3 gün önce hatırlattım. Ben de size Meral Hanım’ın dosyasını verdim. Kılıçdaroğlu dosyayı kullanmaz, ben kullanırım.

“Kardeşin için susma hakkımı kullanıyorum”
Meral Akşener’in abisi hürmetine – Allah rahmet eylesin

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku