sesli sohbet

Cumhurbaşkanı Erdoğan 6284 sayılı kanunu tartışmalarına son noktayı koydu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Cumhur İttifakı’na katılan Yeniden Refah Partisi ile 6284 Sayılı Kanun’un yürürlükten kaldırılması için görüşmeler yapıldı mı?” sorusuna katıldığı canlı yayında yanıt verdi. Erdoğan, “Biz kadın hakları için ne verdiysek, CHP iktidarı döneminde kadınlarımıza vermedi” dedi. o ifadeleri kullandı

abone

Cumhur İttifakı’na katılma kararı alan Yeniden Refah Partisi’nin 2014 yılında çıkarılan 2499 sayılı Kanun’un yürürlükten kaldırılması çağrısında bulunduğu iddia edilse de 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun da tartışmalara yol açmıştır. A Haber yayınına katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“Aile kurumunun korunması önceliğimizdir”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Seçimden sonra bu yasa kaldırılır mı?” “Bu bir kumar. Aldanmamalıyız. Aile kurumunu korumak önceliğimizdir. LGBT gibi sapkın yaşam biçimlerinin özgürlük adına toplumumuza dayatılmasına razı olamayız.”

“Sapkın akımların önünü açmak niyetindeler”

İnsanlığın ortak değerlerine karşı son sapkın akımlara karşı mücadele edeceğiz. Toplumun temeli olan aileyi korumak hepimizin görevidir. Milletimizin değerleri bu gökkuşağı tablosuna bir şey ifade etmiyor. Terör örgütü gibi sapkın akımların önünü açmak niyetindeler.

“Gökkuşağı sofrasının kurulmasına izin vermeyeceğiz”

Bu sapkınlara göz yumanlara, aile yapımızı bozmaya çalışanlara milletim fırsat vermeyecektir. LGBT veya başka bir isimle bu gökkuşağı sofrasının kurulmasına izin vermeyeceğiz. AK Parti sayesinde son 21 yılda kadın konusunda çok önemli mesafeler kat edildi. Kamuda kadın istihdamı yüzde 40’a ulaştı.

Refah ile yine 6284 anlaşması mı yapıldı?

“Refah ile 6284 sayılı kanunla ilgili bir görüşme oldu mu?” Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz kadın hakları için ne verdiysek, CHP iktidarı döneminde kadınlarımıza vermedi” sorusunu yanıtladı. cevapladı.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku