sesli sohbet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar – Internet Haber

Kabine toplantısının peşinden açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim tarihiyle ilgili yapmış olduğu açıklamada 14 Mayıs’ta seçim yapılacağını söylemiş oldu.

Abone ol

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, yoğun gündemle Beştepe’de toplandı. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki toplantı 3 saat 10 dakika sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın toplantı sonrasında konuşuyor…

Aziz milletim, sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Kutsal 3 ayların sorgulama, yenilenme fırsatı olmasını Tanrı’tan temenni ediyorum. Ramazan-ı şerife yaklaştığımız 3 aylarda, kadir gecelerini şimdiden kutlama ediyorum. Bilinmiş olduğu şeklinde cumhurbaşkanı ve milletvekillerinin düzgüsel zamanı 18 Haziran’dı. Sadece bu zamanı güncelleme ihtiyacı duyduk. Bu anlayışla yaptığımız çalışmalarda 14 Mayıs Pazar tarihinin en uygun tarih bulunduğunu gördük. Meclisimiz ihtiyaç duyulan çoğunluğu sağlamazsa, Cumhurbaşkanı olarak biz süreci başlatacağız.

Güncellemenin milletimize hayırlı olmasını arzuluyorum. Bu seçim cumhurbaşkanı ve milletvekillerinin beraber seçilmesini elde eden ikinci seçim olacaktır. Bu seçim sürecini milletimiz yeni bir fırsata çevirmenin gayreti içerisindeyiz.

Ayrıntılar geliyor…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku