sesli sohbet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan üst üste kritik temaslar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ünal Üstel’i ve İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Komut Abdullahiyan’ı kabul etti.

Abone ol

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde üst üste kritik temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ünal Üstel’i ve İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Komut Abdullahiyan’ı kabul etti.

Erdoğan, KKTC Başbakanı Üstel’i kabul etti

Erdoğan, ilk olarak Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ünal Üstel’i kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki kabul basın kapalı gerçekleşti. Görüşmede Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Kültür ve Gezim Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu ve KKTC’li yetkililer hazır bulunmuş oldu.

Erdoğan, İran Dışişleri Bakanı ile görüştü
Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ünal Üstel’in arkasından temaslarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Komut Abdullahiyan’ı kabul etti. Görüşmede Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’da hazır bulunmuş oldu. 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku