sesli sohbet

Deniz Zeyrek tarihi açıkladı! Altılı masanın adayı belli oluyor

“2023’te “siyasette kati olacak” diyebileceğim şeyler var.” diyen Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, altılı masanın adayını açıklayacağı tarihi duyurdu.

Abone ol

Bir yanda altılı masanın adayı bir yanda seçim tarihi tartışmaları devam ediyor. Altılı masanın adayını ne süre açıklayacağına ilişkin Sözcü yazarı Deniz Zeyrek’ten bomba bir iddia geldi.

“2023’te “siyasette kati olacak” diyebileceğim şeyler var.” diyen Zeyrek “Örneğin Altılı Masa gelecek iki hafta içinde “geldik sona” diyecek.” ifadelerini kullandı ve şu şekilde devam etti:

Perşembe günü olmasa da bir sonraki görüşmede artık ortak Cumhurbaşkanı adayının kim olacağını öğreneceğiz. Oldukça büyük olasılıkla CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisinin büyük desteğiyle CHP’nin adayı olarak kendi adını masaya koyacak. Büyük olasılıkla İYİ Parti lideri Meral Akşener ve DEVA lideri Ali Babacan haricinde kimsenin itirazı olmayacak. Akşener “kazanacak aday”, Babacan “farkla kazanacak aday” diyecek olsa da Kılıçdaroğlu, “siz parti tabanınızla arkamda durun, ben kazanırım, hem de farkla sözleriyle ısrar edecek.

Yazının tamamını okumak için tıklayın

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku