sesli sohbet

Depremzedeler için yemek yapan Mehmet Yalçınkaya’yı çileden çıkaran yorum

Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük depremin ardından MasterChef Mehmet Yalçınkaya jürisi ekibini toplayarak sahra mutfağı kurdu. Günlerdir afet bölgesinde bulunan Mehmet Şef, bir takipçisinin yorumuna “O yemekler inşallah bürokratlar için değil de depremzedeler için yapılıyor” yorumuna tepki gösterdi.

abone

Kahramanmaraş merkezli deprem Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da büyük yıkıma neden oldu. Tüm Türkiye afet bölgeleri için seferber olurken, ünlü şef Mehmet Yalçınkaya soluğu afet bölgesinde aldı.

Depremzedeler için kurulan dev kazanlarda gün boyu çorba, yemek ve pilav pişiren Mehmet Yalçınkaya, kendisine yapılan yoruma öfkelendi.

Sahra Mutfağı’ndan bir gönderi paylaşan Mehmet Şef’e bir takipçisi, “Umarım o yemekler bürokratlar için değil de depremzedeler için yapılıyordur” diye yazınca ünlü şef çıldırdı.

Günlerdir deprem bölgesinde olan patron bu yoruma “Allah sizi bildiği gibi eylesin, ne diyeyim” yanıtını verdi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku