sesli sohbet

Dini vakıftaki taciz skandalına İnce’den tepki: Orayı sizin başınıza yıkarım!

İstanbul’da dini bir vakıfta 14 yaşındaki adam çocuğunun cinsel istismara uğramış olduğu skandal vakası gündem oldu. Toplumsal medyada büyük yankı uyandıran skandalla ilgili Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce “Orayı kapatmakla kalmam, sizin başınıza yıkarım!” diyerek tepki gösterdi.

Abone ol

İstanbul’da dini bir vakıfta 14 yaşındaki adam çocuğunun cinsel istismara uğramış olduğu skandal iddia sonrasında Türkiye’nin gündemi oldu. Toplumsal medyada büyük yankı uyandıran skandalla ilgili Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce “Orayı kapatmakla kalmam, sizin başınıza yıkarım!” diyerek tepki gösterdi.

 “Orayı kapatmakla kalmam, sizin başınıza yıkarım!”

Toplumsal medyanın gündemine oturan iğrenç vakayla ilgili Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce “İstanbul Sultangazi’de bulunan bir vakıfta 14 yaşındaki bir çocuğumuzun taciz edilmiş olduğu haberini büyük bir hiddet ile okudum. #YeterArtık! Kirli ellerinizi evlatlarımızın üstünden çekin. Orayı kapatmakla kalmam, sizin başınıza yıkarım!” diyerek tepki gösterdi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku