sesli sohbet

Donald Trump: Salı günü tutuklanmayı bekliyorum

Eski ABD Başkanı Donald Trump, “Bugüne kadar önde gelen Cumhuriyetçi başkan adayı önümüzdeki hafta tutuklanacak” dedi.

abone

ABD eski Başkanı Donald Trump, hakkında yürütülen soruşturmaya ilişkin açıklama yaptı.

Trump’ın Mar-a-Lago malikanesinden “gizli devlet belgeleri” ele geçirildi. 17 Mart’ta Manhattan Bölge Mahkemesi, belgelerle ilgili avukatı Evan Corcoran’ı ifade vermeye çağırdı.

Trump’ın beklentileri

Trump, Manhattan Bölge Savcılığı’nın soruşturmasıyla bağlantılı olarak önümüzdeki hafta Salı günü tutuklanmasını beklediğini açıkladıktan sonra protesto çağrısında bulundu.

‘Eski ABD Başkanı önümüzdeki hafta tutuklanacak’

Trump, Truth hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

Şimdi, suçları için yeni rekorlar kırmaya çalışan ve başı George Soros tarafından finanse edilen yozlaşmış, son derece politik Manhattan Bölge Başsavcılığı’nın ofisinden yasadışı sızıntılar, hiçbir suç kanıtlanamadığında , çürütülmüş doğru eski bilgilere dayandığını gösteriyor. peri masalları (diğer birçok savcının da çürüttüğü). Açık farkla önde gelen Cumhuriyetçi başkan adayı ve eski ABD başkanı, önümüzdeki hafta Salı günü tutuklanacak. Protesto edin, ülkemizi geri alın!

Trump, tutuklanmasını neden beklediğini açıklamadı, ancak avukat ekibi ABD medyasına konuşarak, eski ABD liderinin bir iddianame beklediğini ve sonraki adımlara hazırlandığını söyledi.

130 bin dolar ödeme

Öte yandan, New York savcılarının porno yıldızı Stormy Daniels’a yaptığı 130 bin dolarlık ödeme nedeniyle eski Başkan Trump’a dava açmaya yaklaştığı bildiriliyor.

sessiz kota isteği

Daniels’ın başkanlık yarışına girmeden önce Trump ile ilişkisi olduğu ve 2016 başkanlık seçimlerinden önce 130.000 dolar aldığı iddia edildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku