sesli sohbet

EA Büyük Yaz Duyuru Etkinliğini İptal Etti, EA Play Live


savaş alanı 2042

resim: O

İlk olarak 2016’da başlayan Electronic Arts, geleneksel olarak Haziran başındaki E3 haftasını kendi EA Play Live etkinliğini düzenlemek için kullandı ve bu sırada yayıncı, yıl için en büyük duyurularını yapacaktı. Bu, 2022’de sona eriyor.

EA, bu yılki etkinliği, daha küçük vitrinler tutmak gibi görünen bir şey lehine iptal etmeye karar verdi. her yeni ve gelecek oyuna ayrı ayrı odaklandı. gönderilen açıklamada IGNyayıncı diyor ki:

Oyuncularımızla bağlantı kurma ve yenilikleri hepinizle paylaşma yolumuz olduğu için EA Play Live’ı seviyoruz. Ancak, bu yıl işler size her şeyi tek bir tarihte gösterecek şekilde sıraya girmiyor. Birinci sınıf stüdyolarımızda heyecan verici şeyler oluyor ve bu yıl her biri için doğru zaman geldiğinde bu projeler hakkında çok daha fazlasını açıklayacağız. Yıl boyunca sizinle vakit geçirmek için sabırsızlanıyoruz!

Hareket pek de sürpriz sayılmaz. Geçen yılki EA Play Live, E3’ü tamamen atladı ve birkaç hafta sonra Temmuz ayında çöktü ve E3’ün kendisi bu yıl başlangıçsız gibi göründüğü için EA’nın bu geleneksel duyuru programına uyması için çok az itici güç oldu.

Bu… çoğunuz için muhtemelen iyi, sanırım? İnsanların sahip olduğu bir yılı hiç hatırlayamıyorum heyecanlı EA’nın E3’teki duyuruları için, hatta yayıncının büyük duyurularının çoğu kendi zaman çizelgelerinde yapıldığı için EA Play Live bile.

Yine de, eski moda E3 / yaz duyuru sezonunun aşkına hala bağlı olan herkes için oldukça ürkütücü bir haber. EA Play Live, yalnızca E3’ün gücü tükendiği için icat edildi, bu nedenle EA Play Live’ın kendisinin çöpe atılması, o eski “tüm yeni öğelerimiz tek bir yerde!” Ne kadar ölü olduğu hakkında çok şey söylüyor. trend 2022 gibi görünüyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku