sesli sohbet

Elden Ring Modlama Sihri, Patronların Artık Birbirleriyle Savaşabileceği Anlamına Gelir


Modder Gözler Bahçesi, gibi oyunlar üzerinde kimin çalışması Kan yoluyla bulaşan burada daha önce gösterildişimdi etrafı kazmaya başladı Elden Ring’in dosyalar ve şeylerle oynamak.

Sonuç? Bir insan karakteri ve sonuçta ortaya çıkan hayal kırıklığı olmadan diğer patronlarla savaşan patronlar. Bu, Garden of Eyes’ın çok fazla deneyime sahip olduğu bir şey; Patreon’ları özellikle bu tür içerik oluşturmak için kurulduve daha önce bunun gibi bir patronu olan videolar yüklediler. Karanlık Ruhlar 3 bir patronla dövüşmek Kan yoluyla bulaşan:

İçin Elden YüzükYine de, birçoğunuzun bu senaryoda görmek isteyeceği iki patronu seçtiler: Oyunun fragmanının yıldızı Malenia ve Starscourge Radahn, resmi olarak kim Elden Ring’in en iyi karakter. Bunu uygun bir dövüş yapmak için üç tur vardır ve aşağıda kimin galip geldiğini görebilirsiniz:

Küçük sevimli girişlerin dışında, dövüşlerin en özgürce akan ve zarifleri değiller, ama mesele bu değil; Her karakterin yapay zekasının size ait olmayan bir şeye karşı çalıştığını görmek çok ilginç.

Garden of Eyes’ın modlama çalışmasına daha önce yer vermiş olsak da, aynı zamanda oyunun kodunu karıştırmaktan ve “açılmaz üç colosseum kapısının” nerede olduğunu paylaşmaktan sorumlu mod yapımcılarından biri.Birçoğunun şu anda spekülasyon yaptığı, bir tür güncelleme geliyor bazen gelecekte:

YouTuber Garden of Eyes değildi ilk bu gizli alanlar hakkında bir video yüklemek için, ancak gönderileri Leyndell, Northern Limgrave ve Caelid’deki kolezyumlar hakkında önemli ayrıntılara giriyor. Tüm bu yerel ayarlar tamamen yapılandırılmıştır ve hatta karakterinizin belirli nesneler aracılığıyla kırpılıp kırılmayacağını belirleyen çarpıştırıcılara sahiptir. Videoda, modder’ın Tarnished’in birkaç kavanoza çarparak kırdığını görebilirsiniz. Tüm koridorların sonunda, yüzlerce koltuklu, tamamen inşa edilmiş bir kolezyum görebilirsiniz. Aradaki Topraklar çorak bir çorak arazi olmasaydı, patron öldürme becerilerinizi sergilemek için mükemmel bir yer olurdu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku