sesli sohbet

En Etkili Fal Çeşitleri

En Etkili Fal Çeşitleri

Fal yüzyıllardır varolan bir geleceği yorumlama methodudur. Osmanlı döneminde yaygınlaşan fakat kökeni oldukça daha eskiye dayanan falın birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan en sık rastladığımız fal çeşitleri Tarot falı, iskambil falı, kahve falı, katina falı, su falı ve yıldıznamedir.

1. Tarot Falı
Tarot falı, Orta dönemin sonlarına doğru ortaya çıkmış, 78 kattan oluşan bir kart destesine dayanır. Tarot keskin sonuçlar veren eski fakat kuvvetli bir fal çeşididir. Bilhassa yakın gelecekte sizi bekleyen bir durumu, vereceğiniz bir sonucu değerlendirmeniz gerektiğinde Tarot’a başvurabilirsiniz.

 1. Katina Falı
  Bilhassa aşk yaşamı ile meşhur bir kart falı çeşididir. İzmirli meşhur Falcı Katina adıyla bütünleşen Katina falı 65 karta dayanır. Bilhassa aşk ile ilgili mevzularda iyi sonuçlar veren ve yol gösterici özelliği bulunan Katina falı eskiden olduğu şeklinde şimdi de oldukça rağbet görmektedir. Kartlardaki karakterlerin geçmişte yaşamış kişiler olduğuna inanılır.
 2. İskambil Falı
  Asırlardır insanların evlerinde ya da hususi bir falcıya giderek baktırmış olduğu hususi bir faldır. Gerçekçilik oranı da oldukça yüksektir. Bilhassa kısa sürede yaşanacakları net bir halde göstermektedir. İskambil falı bakmak için kartların anlamını bilmek şarttır. Bildikten sonrasında bakması oldukça kolay ve bir o denli da garantili bir faldır.

  4. Kahve Falı
  Oldukça eski ve son aşama klasik bir geleceği yorumlama yöntemidir. Kahve falı başta Türkiye olmak suretiyle tüm ülkelerde en sık rastladığımız fal çeşididir. Kahve falında, fincanın telvesinin oluşturduğu şekiller yorumlanır. Yorumlar genel anlamda fal bakan kişinin içinden geçenleri hisler ve sezgilerinin yanısıra çıkan şekillere gore yapılır.

 3. Su Falı
  Fallar içinde bakılması en zor olanıdır. Fal bakan kişinin bilhassa su falında uzmanlaşmış olması gerekir. Sadece fal baktıranın kişinin niyeti ve falcının içsel kabiliyetleri falın doğru bir halde bakılmasında büyük ehemmiyet taşır. Su falı, suyun üstünde beliren silüetleri, suratları ve vakaları görebilmeye ve yorumlamaya dayanır.
 4. Yıldızname
  Tüm fal türlerinden oldukça farklıdır. Bilhassa Osmanlı döneminde popüler olmuş bir astrolojik yorumlama çeşididir. İnsanın doğumdan ölüme kadar uzanan süreyi bizlere özetler. Yıldızname, sağlığımız, duygusal ilişkilerimiz, iş yaşantımız, toplumsal çevremiz ve ruhsal durumumuz hakkında kapsamlı bilgiler sunar. Kişinin adı, anne adı, doğum zamanı ve hatta biliyorsa doğum saatine gore meydana getirilen belirli hesaplamalar dikkate alınır.
 5. Yıldız Haritası
  Günümüzde yaygın olan Batı astrolojisinde, İlkbahar Ekinoksu göz önüne alınarak meydana getirilen belirli hesaplamalara dayanır. Doğum haritası olarak da bilinir ve kişinin karakterini ele alır. Mesleki mevzularda, eş seçiminde ve kısacası hayatıyla ilgili mühim mevzularda kişiyi nelerin beklediğine kıymet bilgiler vermesinin yanı sıra olası olumsuzluklar karşısında neler yapması ve bu tarz şeyleri ne şekilde atlatacağı hakkında da bilgiler vermektedir.

Sizler de atacağınız adımlarda belirli kararlar almak zorundaysanız ve kendiniz için doğru ve hayırlı olanın ne olduğuna karar veremiyorsanız kesinlikle Bakırköy Fal Cafe en doğru adrestir. Meşhur Medyum Sinan 2001 yılından bu yana Bakırköy’de İstanbul’un en iyi fal merkezi olan Zena Fal Coffee ile hizmet vermeye başlamış olup, Sanat ve Medya dünyasından Acun Medya başta olmak suretiyle, hizmet vermiş ve öteki tüm siz kıymetli fal severlerimize hizmet vermeye Zena Fal Merkezi olarak devam etmektedir. Türkiye ve bir oldukça Avrupa ülkesinde hizmet vermeye devam eden Ünlü Medyum Sinan, Siz kıymetli fal severleri bekliyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku