sesli sohbet

Enkazdan kurtardıkları yaşlı adama kendi botlarını giydirdi: Sen bizi düşünme. Biz kendimiz giyeriz

Kahramanmaraş merkezli 10 ili vuran 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından hızla Kahramanmaraş’a giden Merzifon Belediyesi itfaiye ekipleri, Trabzon Caddesi’nde çöken apartmanın enkazından yaşlı bir adamı kurtardı. O sırada bir itfaiyeci botlarını çıkarıp çıplak ayakla gördüğü yaşlı adamı giydirdi.

abone

Depremin vurduğu Kahramanmaraş’ın yardımına birçok ilden çok sayıda vatandaş gitti. Amasya’nın Merzifon ilçesinden Kahramanmaraş’ın yardımına gelen itfaiye ekipleri enkaz altından kurtardıkları yaşlı adamı botlarına geçirdi. “Ne yapacaksın?” Yaşlı adama cevap veren itfaiyeci, “Bizi düşünmeyin. Kendimiz giyiyoruz” dedi.O anlar herkesi duygulandırdı.

“Ne yapacaksın?”

“Ne yapacaksın?” Yaşlı adama cevap veren itfaiyeci, “Bizi düşünmeyin. Hadi bir şeyler giyelim.” Sağlık durumunun iyi olduğu değerlendirilen yaşlı adam, değerlendirilmek üzere acil sağlık ekiplerine teslim edildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku