sesli sohbet

Erden Timur’un Galatasaray’a verdiği para dudak uçuklattı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başkanvekili Erden Timur’un kulübe şu ana dek 30 milyon dolar destekte bulunduğunu deklare etti. Özbek, Timur hakkında övgü dolu sözler kullandı.

Abone ol

Galatasaray Divan Kurulu Ocak Ayı Olağan Toplantısı, Nef Stadyumu’nda yapılmış oldu. Toplantının açılış konuşmasını meydana getiren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yönetim kurulunun emekleri ve projeler hakkında bilgiler paylaştı.

“Erden Timur atanmış birisi değildir”

Galatasaray Başkanı Özbek, Başkanvekili Erden Timur için uzunca bir konuşma yapmış oldu. Özbek, Timur’la ilgili yapmış olduğu konuşmanın ilk bölümünde, “Her ne halse rakiplerimiz Erden Timur kardeşimle uğraşıyor. Seçime beraber girdik, projeleri beraber yaptık. Atanmış birisi olarak kabul etmek doğru değil. Sportif A.Ş’nin bir yönetim kurulu üyesidir. Anonim şirketlerde atanmış üyelerimiz var. Onları da mı bölelim, sen seçilmişsin diye. İnsan şaşkınlıklar içinde kalıyor” dedi.

“Kabul edilmesi güç bir miktar

Özbek, Timur’un kulübe verdiği maddi katkıyla ilgili, “Erden Timur kabul edilmesi güç bir para miktarı üstünden benim dönemimden itibaren kulübe destek vermiştir. Bunun mertebesi 30 milyon dolar civarıdır. Kendisi büyük bir inşaat şirketi sahibi. Proje desteği veriyor, maddi desteği veriyor. Prestiji itibarıyla büyük projeler yapıyor. Bunu Galatasaray’a yansıtıyor. Futbolla ilgili olarak gece gündüz koşuyor. NEF isim hakkı bedeli, daha önceki dönem yapılmış. Stada isim sponsoru olmasını istemişler olmuş. İsim hakkı bulursanız bırakmaya hazırım, taahhüt ettiğim rakamı da vereyim diyor. Basketbolda da öyleki. Bunun neresini eleştiri ediyorsunuz? Yiğidi öldür de hakkını da ver” açıklamasını yapmış oldu.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku