sesli sohbet

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na çok sert tepki: Apo’yu kurtarmaktan bahsediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na sert tepki gösterdi. Erdoğan, “Kurtarmaktan bahseden ana muhalefet lideri kimdir? Demirtaş’ı ve Apo’yu kurtarmaktan bahsediyor. Nerede geziniyorsunuz?”

abone

Cumhurbaşkanı Erdoğan, A Haber programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Erdoğan, 6’lı partinin terörle arasına mesafe koyamamasını, Demirtaş ve Abdullah Öcalan’ı kurtarma çabalarını sert biçimde eleştirdi.

“Kandil’in açıklamaları ortada”

Askerimize hakaret edenler vatan hainidir. Bunların vatanını milletini sevmekle alakası yok. Kemal Bey, TBMM’deki terör uzantılarını ziyaret eder. Ana muhalefet lideri buradan ne elde edecek?

Kandil’in yaptığı açıklamalar ortadadır. Demek ki devlet olarak doğru yoldayız. Askerlerimi ve hükümeti kötülüyorlarsa doğru yoldayız demektir. Çünkü silahımızı kötülüyorlar. Bu silah teröristler için kullanılıyor. Nerede bir terörist varsa var gücümüzle saldıracağız.

”Demirtaş ve Apo’yu kurtarmaktan bahsedin”

Tasarruftan bahseden ana muhalefetin lideri kim? Demirtaş ve Apo’yu kurtarmaktan bahsedin. Nerede dolaşıyorsun? Diyarbakır’da yavrularımızı katledenler, Demirtaş’ın talimatıyla sokağa çıkmadı mı? Şu sıralar Meral Hanım, aralarında Meral Hanım’ın da bulunduğu altı -şimdi yedi oldu- onları masadan nasıl çıkaracağının planını yapıyor. Milletim 14 Mayıs’ta hainlere boyun eğmeyecektir.

Türk Silahlı Kuvvetleri milletin emrindedir. Depremin ilk anında askerlerimiz vatandaşların yardımına koştu. AFAD ve Kızılay ilk andan itibaren deprem bölgesinde. gözlerin kör mü Çadırda AFAD yazısı var, görmüyor, ‘AFAD burada yok’ diyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku