sesli sohbet

Eski Steelers, Bears QB, Mitch Trubisky’nin Chicago’da ‘sorun yaratan kişi olarak aşağılandığını’ söyledi


Eski Steeler Jim Miller, hem Pittsburgh hem de Chicago’da oyun kuruculuğu biliyor. Neil O’Donnell, Kordell Stewart ve Mike Tomczak ile bu durumda olduğu için, darmadağın bir QB odasının nasıl olduğunu biliyor.

Ayrıca yeni Steelers oyun kurucusu Mitch Trubisky’nin oyununu da oldukça iyi biliyor.

Miller, bir Sirius-XM Radyo sunucusu ve Chicago’daki Fox 32 için bir Bears oyun sonrası şov analistidir. Trubisky, geçen yıl Buffalo’da yedek olarak yeniden başlatmadan önce kariyerine burada başladı.

“Mitch için iyi oldu. Temiz havaya ihtiyacı vardı. Ayılar için sorun yaratan ve neden kazanamadıklarına dair bir nevi iftiraya uğradı. Ama bundan daha fazlasıydı,” Miller Salı günü WDVE dedi.

Aslında Ayılar, Trubisky ilk başladığında adil bir miktar kazandı. 2017-20 arasındaki 50 Trubisky startında, Ayılar 29-21 idi ve iki kez playofflara kaldı, her ikisinde de ilk maçlarını kaybetti.

Ancak Miller, Windy City’deki ilk dört sezonunda Trubisky’nin tutarsızlığı ve deneyimsizliğinden “daha ​​fazlasıydı” derken, demek istediği Matt Nagy ve Chicago koçluk ekibinde neler olduğuydu.

Trubisky imzasını Pittsburgh’da bir maç oynamadan önce bir başarı olarak ilan etmek isteyen Steelers taraftarları arasında popüler bir anlatı, Trubisky’nin kariyerinin başlarında kötü bir koç ve sürekli değişiklik tarafından bodur harika bir oyun kurucu olduğu varsayımıdır. oyun çağırma görevlerine gelince.

Onu draft eden koç John Fox, Trubisky’nin ilk sezonundan sonra kovuldu. Matt Nagy devraldı. Trubisky’nin bir Ayı olarak geçirdiği zamanın çeşitli noktalarında, Dowell Loggains, Mark Helfrich ve Bill Lazor, hepsi hücum koordinatörleri unvanına sahipti. Nagy, görev süresi boyunca oyun çağırma görevlerini bile üstlendi.

Miller, sürekli yer değiştirmenin Trubisky’nin gelişimine müdahale ettiğini ve onu Nagy’nin altında “fazla mutlu” bir sistem olarak nitelendirdiği bu dört sezonda “çok fazla büyüme sancısı çeken genç bir oyun kurucu” olarak nitelendirdiğini söyledi.


İlişkili:

Tim Benz: Steelers’ın Mitch Trubisky ile anlaşması söz konusu olduğunda yakın tarihi hatırlayın
İlk Çağrı: Eagles, Steelers WR JuJu Smith-Schuster’da olabilir; Browns, Baker Mayfield’de olabilir; Metroda zor gece
Steelers, gelecek ayın draftında 4. tur telafi edici seçim alacak


“Mitch’in pek fazla desteği yoktu. O kazanan bir oyun kurucu… ama bir koçluk değişikliği yaptığınızda, oyun kurucu normalde onunla birlikte gidecek, ”dedi Miller. “Mitch kötü bir durumda rol aldı. Üniversitede sadece 13 başlangıç ​​yapan genç bir oyun kurucuydu ve büyüyordu. Ona kötü görünüyor. Ama hepsi Mitch Trubisky değildi, size bunu söyleyebilirim.”

Bunların hepsi doğru olabilir. Ancak Miller’ın da belirttiği gibi, Trubisky’nin kendi kusurları var.

Miller, “Cepten geçme farkındalığı açısından, Chicago’da gelişiyordu, ancak daha iyi olabilir,” diye ısrar etti Miller. “En büyük mücadelesi uzun top. Uzun topu biraz düz. Topun üzerine biraz daha yay koyduğunda bunu düzeltebilir, böylece alıcılar için daha kolay yakalanabilir.”

Trubisky’nin sahip olduğu olumlu bir özellik, iyi atletizm ve koşu yeteneğidir. Miller, Trubisky’nin onu ne zaman kullanması gerektiği konusunda daha iyi bir iş çıkarması gerekebileceğini söyledi.

Miller, “Birkaç jeti var,” dedi. “Kavga edebilir. O iyi bir atlet. O zor. Bazen, sertliği onu en iyi şekilde alır. Ne zaman aşağı ineceğini, kayacağını, sınırların dışına çıkacağını bilmeli.”

Miller ayrıca, daha önce Stewart’ın takım arkadaşı olduğu için muhtemelen kendisine çok tanıdık gelen bir dinamiği de tanımladı. Miller, Trubisky’nin kendi içinde fark edilir bir itme-çekme mücadelesi yaşadığını, burada – bir koşucu kadar dinamik olduğu için – Trubisky’nin bazen cepten geçme oyununu geliştirmek ve kanıtlamak için cepten kaçmayı reddettiğini söyledi. dünyaya, topu atmanın yanı sıra onunla koşmaya da NFL’ye layık olabilirdi.

Atletizmini daha da fazla kullanabilirdi. Ama kendini cebinden atmak için zorluyordu,” diye açıkladı Miller. “Ayılar onu cepten pasör yapmaya çalışıyordu. Bazen, olduğu kişi olması gerekir. Sadece uyum sağlayın ve ayarlayın ve bu oyunları çıkarmanız gerektiğinde arka bahçedeki oyun alanı (oyuncu) olun. Bazen cebinden çok fazla oynamaya çalışıyordu.”

Kordell kompozisyonları çıkmadan önce en azından sezon öncesi döneme kadar beklemeyi umuyorsanız, hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm.

Miller ayrıca Trubisky’nin Steelers yetenek pozisyonundaki oyunculardan alacağı destek, hem Chicago hem de Pittsburgh’daki olumsuzluklarla başa çıkmanın benzerlikleri ve Trubisky’nin soyunma odası tavrının Güney Yakası’na geldiğinde ona nasıl yardımcı olması gerektiği hakkında konuştu.

Tim Benz, Tribune-İnceleme kadrosu yazarıdır. Tim ile [email protected] adresinden veya heyecan. Tüm tweetler yeniden gönderilebilir. Aksi belirtilmedikçe tüm e-postalar yayına tabidir.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku