sesli sohbet

EYT’liler için kötü haber! 20 bin lira hayal oldu tavan miktarı düştü

EYT’de emekli olacaklara kötü bir haber geldi. EYT ile beraber promosyonun 20 bin TL seviyesine çıkması bekleniyordu. Hususi bankalar promosyon için tarifelerini yapmaya başlarken tavan miktarının 15 bin TL olacağı açıklandı.

Abone ol

Milletvekilleri EYT için imza vermeye başladı, maaş takvimi netleşirken milyonları coşku sardı.

Bir taraftan da bankalar promosyon miktarını belirlemeye çalışırken, rakamlarda çıta birazcık aşağıya çevrildi. EYT’liler artık gün sayarken bankalar bir kez daha promosyon yarışına hazırlanıyor.

Tavan düştü

Show Haber’in haberine gore ilk etapta 2.5 milyon kişinin emekli olması beklenirken bankalar da yeni müşterileri kaçırmak istemiyor. Promosyon yarışı yaza damgasını vurmuştu, bankalar 10 bin TL’ye kadar promosyon vermişti. Beklenti, EYT ile beraber promosyonun 20 bin TL seviyesine çıkmasıydı fakat öyleki olmayacak.

Hususi bankalar promosyon tarifeler için hazırlığa başladı

Kamu bankalarının gene promosyon yarışı içinde olması beklenmiyor fakat hususi bankalar promosyon için tarifelerini yapmaya başladı. Promosyonda tavan 15 bin TL’ye kadar yükselicek. Bankalar EYT ile beraber 7.500 ile 15.000 TL içinde promosyon verecek. İmzaya oluşturulan düzenlemenin gelecek hafta komisyona gelmesi planlanıyor.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku