sesli sohbet

Fatih Altaylı’nın konuğu canlı yayında koltuktan düştü Fatih Altaylı güldü!

Habertürk’ün canlı yayınında Fatih Altaylı’nın Teke Tek programında konuşan şehir plancısı Pof. Dr. İlhan Tekeli konuşurken sandalyesinden düştü. İlk başta şaşıran Fatih Altaylı, daha sonra gülümsemesiyle dikkat çekti.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen iki şiddetli deprem 11 ilde büyük yıkıma neden oldu. Türkiye 23 gündür bu büyük felaketle boğuşurken, deprem televizyon ekranlarında sıkça konuşulmaya başlandı. Programlarda ihmal, can kaybı ve istihdam konuları ele alınırken, konuk olarak katılan uzmanlar da alınacak önlemleri anlattı.

Bunlardan biri de Habertürk ekranlarında Fatih Altaylı’nın sunduğu “Birebir Bilim” programına katılan Şehir Plancısı Prof. Dr. İlhan Tekeli oldu Tekeli oldu Stüdyoya görüntülü sohbet yoluyla bağlanan Tekeli, şehirlerin yeniden nasıl yükseleceğini konuşmaya başladı.

Bu sırada canlı yayında sandalyesinden düşen Tekeli, “Düştüm, altımdaki şey kaydı” diyerek ayağa kalktı. O an stüdyodakiler büyük şok yaşarken Altaylı, “Aman hocam size bir şey olmasın” dedi. dedi durumu düzelterek. Ardından Fatih Altaylı’nın gülüşü ekrana yansıdı…

Tekeli’nin iyileşmesinin ardından program kaldığı yerden devam etti.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku