sesli sohbet

Fatih Portakal ’emekliye yüzde 20 ek zam’ dedi! ‘Ya vereceksiniz ya da yaza yaza alırız’

FATİH Portakal emekli zamlarıyla ilgili ek zam ısrarını ve tazyikini sürdürüyor. Emekli zammı yüzde 25 olarak duyurulunca “Size oy moy yok” diyen Fatih Portakal, yüzde 30 zam haberinin arkasından “Mart ayında yüzde 15 daha zam gelecek” bilgisini vermişti. Kendisi de emekli Fatih Portakal, “Yüzde 20 zammı derhal verin yoksa yaza yaza alacağız” diye seslendi.

Abone ol

Emekli olarak Fox TV ekranlarını bırakan Fatih Portakal, hükümetin açıklamış olduğu yüzde 30 işyar zammına muhalefetini toplumsal medya üstünden sürdürüyor. Emekli zammı yüzde 25 açıklanınca “Size oy moy yok!” diyen Fatih Portakal, zammın yüzde 30’a çıkarılmasını da beğenmemişti. Geçen hafta “Bir ay içinde emekliye yüzde 15-20 daha zam gelecek” haberi veren Fatih Portakal, Mart ayını beklemeden zammı derhal istedi.

Zam hakkımız yaza yaza alırız!

Fatih Portakal, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda, “Emekli ve memura yüzde 30 zam verdiniz. Yetmez. Bal şeklinde yüzde 20 daha vereceksiniz. Yoksa sizi verdiğiniz müjdeler de kurtaramaz. Üzmeyin, derhal açıklayın. Zam hakkımız yaza yaza alırız. Unutturmayız.” ifadelerini kullandı. 

Erdoğan açıklayacak! Zam yüzde 35-40’a çekilecek

Fatih portakal önceki gün yapmış olduğu yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yüzde 30’luk zam oranını kısa sürede yüzde 35-40’lara çekeceğini iddia etti. Tarih de veren Portakal, “Yüzde 25 aniden yüzde 30 oldu. Ben bu ay içinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir grup toplantısında yada halka açık bir yerde yapacağı konuşmayla bu zam oranını artıracağını yüzde 35-40 yapacağını düşünüyorum. Bunu hep beraber göreceğiz.” demişti.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku