sesli sohbet

Fenerbahçe, TFF ve Lale Orta’ya zehir zemberek sözler! Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: Herkes dilini yutmuş!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, MHK Başkanı Lale Orta için “Başkanlığını yaptığı kurum görevinin dışına çıkarak hakem yorumcularına baskı yaptı” dedi. Dursun Özbek, Fenerbahçe teknik direktörü Jorge Jesus için “Türk futbolunu 2 dolara düşürecek açıklamalar yapıyor. Ülkemizin itibarını yok etmeye çalışıyor. Herkes sustu, herkes sustu!” dedi. Özbek, verilmeyen kırmızı kartlar nedeniyle de karşılık verdi.

abone

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunurken MHK Başkanı Lale Orta hakkında çok sert ifadeler kullandı. Özbek “Lale Orta başkanlığını yaptığı kurumdan çıkıp tahkim yorumcularına baskı yaptı. TFF ve yönetimi bu açıklamaların gidişatına sessiz kaldı. Lale Orta Hanım ve TFF yönetiminin aynı fikirde olduğunu anlıyoruz”. o ifadeleri kullandı

Dursun Özbek, şöyle devam etti:

“Yani VAR odasında gösterilmesi ve gösterilmemesi gereken resimler var. Burada MHK başkanı nasıl istediğine karar veriyor ve istediği resimleri istediği kadar ekrana getiriyor.”

“Talimatlarda MHK’nın görev ve yetkileri açık. Bu görev ve yetkiler arasında herhangi bir iletişim aracına müdahale söz konusu değil. Daha da kötüsü yayınlanamayacak bir videonun yönetim kurulu kararı olmadan kaldırılması. yöneticiler, VAR odasından”.

“MHK başkanı hem savcılığı hem de yargıyı devraldı”

“Bir kişi hem savcı hem hakim olamaz. MHK Başkanı hem savcılığı hem hakimi devraldı. Bunu da kabul etmiyoruz. Kabul etmiyoruz. 300 sayfa başvuruyla yayın kuruluşuna gittik” , haklarımızı savunmaya çalıştık. Sezon başından beri bize yapılan haksızlıkların sebebi daha iyi. Bu nedenle, bazı resimler yayınlanabilir ve bazıları yayınlanmamalıdır! MHK başkanının inisiyatifi!”

“Lale Orta’nın karıştığı televizyon yayınıyla ilgili olarak bir ajanımız istifa etmiştir”

“Davalar herkese açık olmalı, herkes hakkını aramalı. Hatalarımızı kabul etmek yerine durumu normalleştirmeye çalışıyoruz, daha büyük hataların önünü açıyoruz, kural yokluğunun farkındayız. Adaletten vazgeçerseniz, siz de adaletten vazgeçersiniz. tarafsızlığını yitirirsin. MHK daha tarafsız olması gereken kurumlardan biridir. Arka kapıdan bu kurumun başı gelir. “O bulduğu çözümlerle değil, adaletiyle hepimize örnek olmalıdır. gizli telefon görüşmeleri. Lale Orta Hanım’ın konuştuğu televizyon programında bir ajanımız istifa etti. Lale Orta, EYT’den istifa ettiğini söyledi.”

“İstifa kararı o takvime denk geldi! Kimsenin zekasıyla dalga geçmeye çalışmayın.”

“Lale Orta’ya inandık ama durum tam tersini gösteriyor”

“Biz Lale Orta’ya inandık ama durum tam tersini gösteriyor. Bunun beceriksiz bir hata olduğunu kimse söyleyemez! TFF neden susmaya devam ediyor. Tüm ülkenin hemfikir olduğu hataya TFF neden sessiz kalıyor? Neden?” ve kimden korkuyorsun?”

“Bütün sezona ışık tutacak olaya herkes susuyor. TFF sözcüsü Lale Orta, olayları anlatmak zorunda. Sayın Mehmet Büyükekşi, yönetim kurulu üyeleri neden çekinsin? Adalet herkesindir… Arama adaleti kendi eline almak için tuz kokuyor!

“Dubois pozisyonda kırmızı almıyor ve faul kırmızı olduğunu söylüyor”

“Bu plan detaylı çalışılmış! Leo Dubois’ya pozisyonda kırmızı verilmiyor ve faul kırmızı diyor. Hakemler ve VAR görmüyor.

“(Osayi-Samuel) Hakem elini kırmızıya koyuyor ve birden pes ediyor”

Rakibimizin oyununda da aynı hamle yapılıyor ama istenilen kart gösterilmiyor. Anlaşılması güç garip görüntüler var. Hakem elini kırmızıya koyup bir anda pes ediyor ama bu hakem Galatasaray maçında rakip takımın formasıyla maçı izledi! Böyle bir şeyi nasıl karşılayabilirsin? Bu konu TFF ile daha önceki görüşmelerimizde gündeme geldi.”

“Mete Kalkavan’ın Galatasaray’ı sevmediği ve rakip takımın taraftarı olduğu ortaya çıkınca”

“TFF bizi hakemlerin bir algoritma ile atandığına ikna etmeye çalıştı. Rakibimizin maçındaki hakemin Galatasaray’ı sevmediği ve rakip takımın taraftarı olduğu ortadayken, siz bu hakemi rakip takımın maçına veriyorsunuz. şampiyonluğu ilgilendiren maç! Algoritmaya yazmayı mı unuttun?”

“Kırmızı kartın gösterilmesi gereken pozisyonda…”

“Kırmızı kartın gösterilmesi gereken pozisyonda hakemin hareketi de o yönde… Kim devreye giriyor da hakemin hareketini değiştiriyor? Yan hakem mi yoksa VAR mı? Kimse anlamıyor. Milot Rashica’ya yapılan aynı hamle değil. Konya’da penaltı ama Alanya’da.” Ceza. Sivas’ın maçtaki pozisyonundan bahsettiler, orada mağdur etmeye çalışıyorlar! Gol yedik ama herkes o maçı kazandığımızı unuttu! Kimsenin bu kırmızı kart hakkında konuşmasını istemiyorlar.”

“Maç sahada oynanır, devre arasında basın açıklaması yapılır”

“Maç sahada oynanır, devre arasında açıklama yapılır! Sahada maçı kazandığını iddia eden bir kulüp devre arasında neden açıklama yapar? Baskı yaratmak için açıklama yaparlar. Diyorlar ki: ‘Bizi sistemin dışına itmek istiyorlar’ ama amaç kendi lehlerine yapılan hataları örtbas etmek.

İsa’nın sözleri: “Koçları iki kişilik Türk futbolunun değerini düşürmek için açıklamalar yapıyorlar”

“Maç Avrupa kupalarında bitti, teknik direktörler Türk futbolunu değersizleştirecek açıklamalar yapıyor. 3 maç diskalifiye oldu. Herkese hatırlatırım.”

“Başarısızlık yıllarınızı örtmek için insanları kandırmayı bırakın”

“Her şey planlanmış. Geçen sene ligi 13. sırada bitiren takımımızın bu sene bu başarıyı yakalayacağını hesaplamış değiller. Galatasaray’ın ve bu takımın gücünü hafife aldıkları için ne yapacaklarını bilemiyorlar. Durun” Yıllardır devam eden başarısızlıklarınızı örtmek için insanları kandırmak, kendi hayranlarınızı kandırmak, ‘denemeyi bırakın. Ne yaparsanız yapın biz kazanacağız ve sahada kazanacağız.”

“Size ve sinsi oyunlarınıza rağmen adaleti yerine getireceğiz”

Size ve gizli oyunlarınıza rağmen adaleti yerine getireceğiz. Utancı gidenin kalbi ölür. Artık hiçbir şeyin seni utandıramayacağını biliyorum. Şimdi karanlık köşelerinizden çıkın, size inat Türk futbolunu aydınlatacağız.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku