sesli sohbet

Fenerbahçe’den Dursun Özbek’e cevap! – Internet Haber

Fenerbahçe’den, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in açıklamalarına tepki geldi. Sarı-Lacivertliler, planlı ve programlı bir halde meydana getirilen bu söylemleri ciddiye almadığını belirtti.

Abone ol

Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’in Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Ustalaşmış Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) Başkanı’na yönelik, “Cüppesini giyip adaletli kararlar almasını beklerken, o sırtında Fenerbahçe formasıyla kararlar almaya devam ediyor.” şeklindeki sözlerine, yayımladığı bir açıklamayla tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli kulüpten meydana getirilen açıklamada, “Türk futboluna yeni tanımlar kazandırılmasına vesile olan kulübe yanıtımızdır!” başlığı kullanıldı.

İşte o izahat; 

“Bugün, Anadolu Ajansı kaynaklı olarak gündeme yansıyan açıklamaya yanıtımızdır:

Türk futboluna “ofsaytımsı” derecesinde acınası ve bir takımın iyi mi kayrıldığının kanıtı olan bir tanımın dahil olmasına vesile olan kulüp tarafınca bugün akşam saatlerinde meydana getirilen son açıklamayı şaşırmaksızın takip ettik.

Hatayspor ile oynadıkları maçta ceza alan tribün blokları için Kulübümüzü hadsizce hedef alan bu açıklamanın ve ara sıra ‘kulüplerinin önüne geçen’ Sportif A.Ş. Başkanvekili olan şahsın, sürem başından itibaren yapmış olduğu açıklamaların “ana odağı” Fenerbahçe, “ana hedefi” ise Fenerbahçe üstünden oluşturdukları gündem ile gerek TFF, gerek hakemler üstünde baskı yaratarak hak etmediklerini elde etmektir! 

Sürem başından itibaren Fenerbahçe odaklı iftiralarla gündemi meşgul eden, planlı programlı şekilde Kulübümüzü hedef alan ve bu hedef doğrultusunda “bu ligi bitirtmeyiz” tehditleri savuranları ciddiye almadığımızı açıklıyor; 

Senelerdir futbolu bu yaklaşımlarıyla ve idrak manipülasyonlarıyla tahakküm altına aldıkları ortada olan bu zihniyete karşı Türkiye Futbol Federasyonu’nu ve tüm sorumluları göreve çağrı ediyoruz.”

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku