sesli sohbet

“Hakan hocamızla devam edeceğiz” – TRT Spor


Karaahmet, GZT Giresunspor ile Beşiktaş arasında 0-0 berabere biten maçın ardından stat çıkışında gazetecilere açıklama yaptı.

Giresunspor adına önemli bir maçı geride bıraktıklarını kaydeden Karaahmet, “Giresunspor bu sene de farklı şeyler yapmaya çalışıyor. Her fırsatta söylüyoruz. Hem ekonomi yönetimi açısından hem de yeni ve genç oynama konusunda iddialıydı. Bugün çok önemli bir rakibe karşı oynadık. Çok şükür güzel bir maçtı. Beşikataş’a gol yemeden berabere kalmamız bizim için iyi bir sonuç.” dedim.

Giresunspor’un bu sonuçla küme düşme hattından uzaklaştığına işaret eden Karaahmet, “Skorumuzu en kısa sürede yukarıya taşıyoruz ve artık küme düşme hattı ile aradaki farkı açıyoruz. Çok şükür Giresunpor küme düşme hattından uzaklaştı. Daha fazla maçımız var. Ama Giresunspor’un bu maçları kazanacak oyuncuları var. Bunda bir problem yok.” dedi.

Beşiktaş’tan 1 puanın değerli olduğuna dikkat çeken Karaahmet, “Belki bugün seyirci rekoru kırılmıştır. Stadyum yeni dağılmıştı ve Cumhurbaşkanımız sayesinde yapılmış bir stadyumdu. Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Bu statlar çalınınca bir işe yaramaz. dolmaz. 22 bin seyirciye karşı oynadık. Nasıl bir şölen olduğunu hep birlikte izledik. Tüm taraftarlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.

Karaahmet, bir gazetecinin gelecek sezon Koç Hakan Keleş ile yoluna devam edip etmeyeceği sorusuna şu yanıtı verdi:

“Öğretmenim olduğum sürece burada sorun yok. Ona her zaman söylüyorum. İstediğin kadar sözleşme yapabiliriz. Özellikle bizim gibi Anadolu kulüplerinin sürekli antrenör değiştirme lüksü olmamalı. Sabırlı olmalıyız. Giresunspor bu konuda örnek teşkil ediyor.Umarım başarılı oluruz.Biz de örnek oluyoruz.

Elbette her başkan, her yönetim kurulu öğretmen kararı vermekte özgürdür. Ama ligi bir koçla bitirmek, hatta geçen sene şampiyon olduğun koçla devam etmek ve sonra bu ligi onunla bitirmek büyük bir mutluluk. Hal böyle olunca da böyle bir başarı hikayesi anlam kazanıyor. Bu yüzden Hakan hocamıza güveniyoruz. Çünkü ne yaptığını biliyor. Takımıyla ne oynayacağını biliyor. Bunu en iyi şekilde çalışarak yapar. Zaten kulübe inanılmaz bir katkısı var. O yüzden inşallah Hakan hocamızla devam edeceğiz” dedi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku