sesli sohbet

Hakimden iğrenç kumpas! Kendini reddeden kadına uyuşturucu tezgahı! ‘Gecemi b.k ettin’

KONYA’da hakim olarak görev yapan İsmail E., tanıştığı kadınla karşılaştığı lokanta masasına kadının başka bir erkek arkadaşının gelmesiyle çılgına döndü. kadına küfürlü bir mesajla masadan ayrıldı. Daha sonra polisi arayarak yanındaki kadın ve adamı arayarak “Uyuşturucu satıyorlar” dedi. Bir sonraki film gibi…

abone

Konya’nın Çumra İlçesi Asliye Ceza Mahkemesi hakimi İsmail E., güzellik salonu sahibi olan SK isimli kadınla bir akrabası aracılığıyla görüştü. Sosyal medya üzerinden SK’ye ulaşan hakim İsmail E., daha sonra kadına telefonla mesaj atmaya başladı. Görüşmeden iki gün sonra Yargıç İsmail E. ile SK görüşmeyi kabul etti.

Onu evinden aldı ve bir restorana götürdü.

Sabah’ın haberine göre ikili, kadını evinden aldıktan sonra Selçuklu ilçesindeki bir otelin restoranında buluştu. İkili birlikte oturup içki içerken, SK’ye arkadaşı Ö.B eşlik ediyor. aramak. SK, Yargıç İsmail E.’ye arkadaşının da geleceğini söyledi.

arkadaşının gelmesini istemiyorum

Bunun üzerine İsmail E., “Arkadaşınızın gelmesini istemiyorum, çok mu kalır?” Kadın cevap verdi: “Gelecek, zaten bir iş görüşmemiz var, çok kalmayacağım, muhtemelen kalmayacak.” Yargıç İsmail E., mahkemesinde gördüğü davaları anlatırken, Ö. B. geldi. Bir süre sonra Yargıç İsmail E. masadan ayrıldı.

akşamımı mahvettin çok teşekkür ederim

SK’ye mesaj gönderen yargıç İsmail E, “Yaptığın büyük saygısızlık. Çok teşekkür ederim, akşamımı mahvettin. Yanındaki kırıkla iyi sohbetler. Bu adamları hak ediyorsun” diye mesaj attı. Ardından masadan kalkıp restorandan ayrıldı.

Hakim gitti, polis masaya baskın yaptı

SK, OB yanında otururken restorana polis geldi. SK’ya rapor isteyeceğini söyleyen polis, personelin kullandığı odada SK ve ÖB’de arama yaptı. SK, polis geldiğinde kendisini ihbar edenin İsmail E. olduğunu ve suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

Hakimin mesajlarını polise verdi

Whatsapp mesajlarını polise teslim eden kadın, hakime şikayette bulundu. SK’nin şikayeti üzerine Konya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Soruşturma sırasında SK’nin ifadesi alındı. SK, “Hakim İsmail E.’yi ilk kez otelin altındaki alkollü restoranda buluştuğumuzda gördüm, görüşmemizin sebebi hem tanışmak hem de güzellik merkezinde istediği operasyonla ilgili bilgi alışverişinde bulunmaktı” dedi. dedi.

beni bırakırsan polisi gönderirim

Yargıç İsmail E.’nin olay akşamı kendisini arkadaşının evinden aldığını anlatan SK, “İsmail E. oturduktan sonra iki bira içti. Sohbet ettik. Dosyalardan bahsetti” dedi.

Hakim ‘marihuana içiyorum’ dedi

“Dosyanın içeriği hakkında bilgi verdi. Uyuşturucunun türleri, cezaları ve miktarları hakkında da açıklamalar yaptı. ‘Esrar, esrar’ kullandığını, fiilen sigara içtiğini, bu fiilin yapılmaması gerektiğini söyledi. suçtur ve devletin belli miktarlar vermesi gerekir.”

Polisler geldikten yarım saat sonra ayrıldı.

“Arkadaşım gelince yanımızdan ayrıldı ve çıkar çıkmaz bana WhatsApp üzerinden jandarmalara ilettiğim küfürlü mesajı gönderdi. Zaten sandalyeyi itip ceketini çıkarmıştı. Yaklaşık yarım saat 40 saat dakika sonra 4-5 sivil polis yanımıza geldi, Hakim İsmail E. sandım, polis geldiğinde 112’ye bizim uyuşturucu sattığımızı ve benim de bir çanta içinde arkadaşıma uyuşturucu verdiğimi söylediler.”

Bana “gecen nasıl geçti” diye mesaj attı.

SK, ifadesine birkaç gün sonra Yargıç İsmail E.’nin kendisine “Akşamınız nasıl geçti?” Soruşturmada 112 acil çağrı merkezinin kayıtları da incelendi.Hakim İsmail E.’nin 112’yi arayarak yaptığı şikayetin içeriği şöyle:

Fotoğraflarını çek ve bana gönder

“Merkeze getirilen ifadesini alan kişilerin bu kafede çekilmiş fotoğraflarını gönderebilirler mi arkadaşlar ulaşalım telefon numaram sistemde kayıtlı kişiler aleyhine yapılan işlemlerin fotoğraflı teyidini istiyorum.

HSK hakim için soruşturma izni verdi

Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yaptığı soruşturmanın ardından olaylar Hakimler ve Savcılar Kurulu’na bildirildi. HSK 1’inci Dairesi, bunu reddeden, sahtecilik, hakaret ve iftira suçlarını işleyen kadına soruşturma izni verdi, sorumluluğundaki dosyalarla ilgili bilgi verdi ve uyuşturucu kullandığından bahsetti.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku