sesli sohbet

Haluk Bayraktar Ali Babacan’ı İHA ve SİHA ile bombaladı! Son seçim anketinin sonuçları bomba!

Altılı masada yer edinen partilerden Ilaç Partisi lideri Ali Babacan’ın, İHA ve SİHA’lar ile ilgili sözleri gündeme bomba şeklinde düştü. Baykar Teknoloji Genel Müdürü Haluk Bayraktar’ın cevabı ise oldukça sert oldu.

Abone ol

Ilaç Partisi Genel Başkanı Ali Babacan müdafa sanayimizin ulusal gururu İHA ve SİHA’lar için akıl almaz iddialar ortaya atıp, “Devletin nerede ise tüm imkanları, tüm o yardımlar, devletin bütçesinden direkt aktarılan kaynaklar, Baykar’a veriliyor. Bu proje ‘Mukaddes, dokunulmaz’ hale getirildi. Kusura bakmayın, dokunacağız doğal olarak ki.” ifadelerini kullanmıştı. Baykar Teknoloji Genel Müdürü Haluk Bayraktar ise Ali Babacan’ın bu sözlerine yanıt verirken canlı yayında adeta bombaladı.

İnternethaber Gösterim Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık, canlı yayında bu mevzuyu değerlendirirken, Optimar Araştırma Şirketi’nin son anket neticelerini da masaya yatırıyor.

YAYINI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku