sesli sohbet

Hasan Öztürk ile CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin fena kapıştı

ÜLKE TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk ile CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Habertürk ekranlarında izledikleri canlı yayında tartıştı. Adaylık sürecinin ele alındığı programda Kılıçdaroğlu’nun son açıklamaları ve merhum Erbakan ile ilgili kullandığı ifadeler iki isim arasında gerginliğe neden oldu.

abone

Merhum Erbakan’a ve milli seyir geleneğine ilişkin yaptığı açıklamalara müdahale eden CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, ÜLKE TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk’e yanıt olarak Öztürk’e “Erbakan zulmünü de hatırlatın” dedi. ‘Teşekkür ederim’ Ödülünü aldıktan sonra ipler gerildi.

Gürsel Tekin’in CHP’nin iktidarda olmamasına rağmen Erbakan’da yaşananlardan nasıl sorumlu tutulduğunu sorgulamasının ardından tansiyon yükselmeye devam etti.

seninle iletişim bile kurmayacağım

Tartışma sırasında Gürsel Tekin’e Hasan Öztürk; “Mevcut CHP, Mustafa Kemal’in kurduğu CHP’dir dersen, sana laf bile etmem.” Bunun ardından ikili arasında tansiyon yükseldi ve programa katılan diğer kişiler uzun süre tarafları sakinleştirmeye çalıştı.

mikrofonu fırlattı

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Öztürk’ten sert bir şekilde özür isterken, mikrofonu yakasına atarak programdan çıkmak istedi.

Hasan Öztürk uzun uğraşların ardından tekrar söz alarak yanlış anlaşıldığını öne sürerek Tekin’in elini sıktı ve iki isim arasındaki tartışma sona erdi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku