sesli sohbet

Hastaneye giden kadına ‘hamilelik’ şoku! Saatlerce sakinleşemedi

ABD’de şiddetli ağrı sebebiyle hastaneye giden hanım şok geçirdi. Bri Blanton adlı genç kadının hamile olduğu ortaya çıktı. “Altını ıslattığını” zanneden kadının aslen suyu gelmişti… Genç hanım doğumdan 4 saat sonrasında kendine gelebildi.

Abone ol

ABD’nin Cenup Carolina’da yaşayan Bri Blanton, hamile bulunduğunu doğumdan iki saat ilkin öğrendi. Karında şişlik, mide bulantısı yada aşerme benzer biçimde hamilelik emaresi yaşamadığı için bebek sahibi olacağını bilmiyordu.

Altını ıslattı sandı

İngiliz gazete Daily Mail’de yer edinen habere gore, hamile olduğundan asla şüphelenmeyen Blanton, doğum sancıları başladığı için ağrı duymaya başladı ve anası Jennifer Blackwell tarafınca hastaneye götürüldü. Altını ıslattığını düşünen Blanton’a aslen hamile olduğu ve doğum sancısı çekmiş olduğu söylendi.

“Sakinleşmem 4 saatimi aldı”

Blanton bir tek iki saat sonrasında kızı Oakleigh’i doğurmadan ilkin anne olma fikrine hızla alışmak mecburiyetinde bırakıldı.

Dadı olarak çalışan Bri, “Erken uyandım ve altımı ıslattığımı sandım. Acıdan iki büklüm olmuştum. Bana hamile olduğumu ve doğum yapacağımı söylediklerinde şok geçirdim. Anneme devamlı “Bu mümkün değil” diyordum. Bebek doğduktan sonrasında sakinleşmem dört saatimi aldı. Arkadaşlarıma bir bebeğim bulunduğunu söyledim ve onlar da “fakat sen geçen hafta hamile değildin” dediler ve buna inanamadılar.

“8 aylık hamileyken bikiniyle geziyordu karnında şişlik yoktu”

Anne Blackwell, “Bizlere gore sanki yatağa girmiş ve hamile olarak uyanmış gibiydi. Sekiz aylık hamileyken bikiniyle geziyordu ve karnında hiçbir şişlik yoktu hatta hamilelik testi negatif çıkmıştı. Hamile olduğuna dair bir fikrimiz yoktu; fakat Oakleigh bir lütuf. Bri’nin anne olmasını seyretmek hakikaten oldukça güzel” dedi.

Blackwell, sözlerini şöyleki sürdürdü: “Bri, hamile olduğundan habersiz etken yaşam tarzına, ata binmeye, balık tutmaya ve avlanmaya devam etti. Balo elbisesini dört ay ilkin almıştık ve üstüne tam oturmuştu. Balo günü de tam oturuyordu fakat beş aylık hamileydi.

Oakleigh bebek şimdi dört aylık…

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku