sesli sohbet

Hayali için biriktirdiği parayı depremzedelere bağışlayan küçük Özcan’ın yüzü güldü

Milli Eğitim Bakanlığı, bilgisayar hayaliyle biriktirdiği 1.023 TL’yi deprem bölgesinden gelenler için AMASYA’ya bağışlayarak “Allah daha fazlasını versin” diyen ilkokul öğrencisi Özcan Veysel Dalakçı’ya bilgisayar hediye etti. .

abone

Duyarlı öğrenciye yeni bilgisayarını teslim eden Amasya Milli Eğitim Müdürü Mehmet Türkmen, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve Din Öğretimi Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül’den selamlar getirdi.

Amasya 75. Yıl Borsa İstanbul Bayezit İlkokulu öğrencisi 10 yaşındaki Özcan Veysel Dalakçı’yı anlamlı davranışından dolayı tebrik eden Türkmen, “Biriktirdiği parayı depremzedeler için bağışlamış olması Türkiye’ye kazandıracak portre oldu. gözlerimizin yaşarması ve geleceğimiz için daha umutla bakmamız dileğiyle” dedi.

Mermer işçisi bir baba ile evde oturan bir annenin oğlu olan 4. sınıf öğrencisi Dalakçı, hediyeye çok sevindiğini ve beyin cerrahı olmak için daha çok çalışacağımı söyledi.

Özel saz eğitimine de katılan öğrenciden kurs ücretinin artık alınmayacağı öğrenildi.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku