sesli sohbet

İkizler Carlos Correa’yı İmzalayacak


Çarpıcı bir hamleyle İkizler, piyasanın en iyi serbest oyuncusu kısa stoper ile sözleşme imzalamayı kabul etti. Carlos CorreaHouston’ın FOX 26’sından Mark Berman (twitter bağlantısı). Correa’nın aradığı devasa uzun vadeli anlaşma yerine, sözleşmenin birinci ve ikinci sezonlarından sonra vazgeçme maddeleriyle üç yıllık, 105.3 milyon dolarlık bir sözleşme imzalayacak. ESPN’den Jeff Passan ekler sözleşmenin yılda eşit olarak dağıtılmış 35.1 milyon dolar ödediğini. Correa, Boras Corporation tarafından temsil edilmektedir.

İkizler, Correa’ya MLB tarihindeki herhangi bir pozisyon oyuncusunun ikinci en yüksek ortalama yıllık değerini veriyor ve sadece 36MM AAV’yi takip ediyor. Mike AlabalıkAngels ile on yıl süren 360 milyon dolarlık sözleşme uzatması ve 35 milyon dolarlık AAV’yi dar bir şekilde aşıyor. Anthony RendonAngels ile yedi yıllık anlaşma. Bu hamle aynı zamanda 2012 draftından, Correa ve Correa’dan 1 ve 2 numaralı seçimler anlamına geliyor. Byron Buxtonartık en az 2022 sezonu için takım arkadaşı olacak.

Geri kalanını döktüğünüzde Josh DonaldsonYankees, Minnesota ile bir ticarette sözleşme derhal serbest oyuncu kısa stoper ile bağlantılıydı Trevor Hikayesi. Bunun yerine, bu Donaldson anlaşmasında tasarruf edilen 40 milyon dolardan fazlası, yalnızca 105,3 milyon dolarlık garantisi olan Correa’ya yeniden tahsis edilecek. Joe Mauer Twins franchise tarihinin en büyüğü için. Correa, sezon sonunda Astros’tan gelen bir teklifi reddetti, yani gelir paylaşımı alıcısı olan İkizler, onu imzalamak için bu yılki taslakta üçüncü en yüksek seçimini kaybedecek. Bu, 60’ların ortasına düşmesi gereken Rekabetçi Denge B Turu’nda onların seçimi olacak. Bu arada Astros, tipik olarak 70’lerin başlarına denk gelen Rekabetçi Denge B Turunun sonunda telafi edici bir seçim kazanacak.

Anlaşmadaki vazgeçmeler, Correa’ya nihai sigorta ağını sağlıyor; 2022’de sağlıklı kalırsa ve 2021 veya 2019 seviyelerine yakın bir yerde üretim yaparsa, başlangıçta aradığı 10 yıllık anlaşma doğrultusunda bir şeyler aramak için kesinlikle piyasaya yeniden girecek. Bir sakatlık yaşarsa veya plakada beklenmedik bir düşüş yaşarsa, 2023’te onu bekleyen başka bir 35,1 Milyon Dolarlık maaşı olacak ve 2023-24 sezonunda aynı vazgeçme fırsatıyla.

27 yaşındaki Correa, kariyerinde .277/.356/.481 şut atan ve .279/.366/.485 ile kariyer rekoru kıran 27 yaşındaki Correa, geçtiğimiz sezon 640 plaka maçında 26 homer’ı bir odak noktası olarak hizmet edecek. Buxton ve ikinci kaleci tarafından da demirlenen bir İkizler dizisinde jorge polanco. Kısaltılmış 2020 sezonu hariç, büyük lig kariyerinin her sezonunda ortalama veya daha iyi bir vurucu oldu ve MLB seviyesindeki altı tam sezonunun beşinde 20 veya daha fazla iç saha koşusu yaptı. Correa, geçtiğimiz sezon sırasıyla %11.7 ve %18.1’lik kariyer rekorları da dahil olmak üzere, 20 yaşında bir çaylak olarak çıkışından bu yana, %10,8’lik bir klipte yürüdü ve %20,5’lik plak görüntülerinde dikkat çekti.

Uzun süredir devam eden herhangi bir Astro’da olduğu gibi, Correa, Houston’ın 2017 işaret çalma skandalından kaynaklanan nispeten lekeli bir üne sahiptir, ancak George Springer geçen kış, pazarın, sonraki yıllarda üretken kalmaları koşuluyla, bu oyuncular için hala prim oranları ödeyeceğini kanıtladı. Correa, yalnızca bu gerçekliğin daha fazla kanıtı olarak hizmet eder. Ve Springer’ın Toronto hayranları tarafından benimsenmesi gibi Correa da Twins forması giydiği sürece Minnesota’da kesinlikle iyi karşılanacak.

Buxton gibi, Correa da bazı dayanıklılık sorunları yaşadı, kariyerinde sadece iki kez 500 plaka görüntüsüne ulaştı. Ancak geçtiğimiz sezon 148 maçta ve kısaltılmış 2020 sezonunda 60 maçın 58’inde forma giydi. Correa, 2021 yazında kısa bir süre Covid-19 listesinde kaldı, ancak Haziran 2019’da kırık bir kaburga geçirdiğinden beri yaralılar listesinde değildi. Kariyerinde geçirdiği diğer önemli yaralanma, yırtık bir başparmak bağı , 2017’de geldi ve gözle görülür şekilde kalıcı etkileri olmadı.

Correa, yetenek açısından derin ama aynı zamanda tutarlılıktan yoksun bir Minnesota dizisini daha da derinleştiriyor. Her biri Miguel Sano, Maks Kepler ve Gary Sanchez geçmişlerinde 30 homer sezonu var, ancak son yıllarda plakadaki roller-coaster performanslarıyla gelgitler yaşadılar. Üçüncü kaleci Gio UrshelaDonaldson anlaşmasında Sanchez ile birlikte alınan, 2021’de sağlık sorunları yaşadıktan sonra 2019-20 seviyelerine (.310/.358/.523) bir toparlanma arayacak.

Bu arada, eski en iyi beklentiler Alex Kiriloff ve Trevor Larnach Ciddi hücum tavanları var ancak 2021’deki ilk görünümlerinde sakatlıklarla oynadılar. Özellikle Kirilloff, sezon sonu ameliyatı geçirmeden önce yırtık bir bilek tendonu ile oynadı. En iyi ihtimal Joseph MirandaGeçen sezon Double-A ve Triple-A arasında video oyunu numaraları yayınlayan (.344/.401/.572), 2022’de çıkış yapması bekleniyor ve zamanı üçüncü bazda ve/veya belirlenmiş vurucuda görebilir.

Bütün bunlar, Minnesota’da müthiş bir kadronun yapımları var, ancak doğru kırmak için birkaç şeye ihtiyaçları olacak. Olayların savunma yönünden, Correa İkizlere bir çift Platin Eldiven kazananı verir ve bu konuda Buxton’a katılır. Kepler, Urshela ve genç yakalayıcı Ryan Jeffers gibi kaliteli defans oyuncuları da elmasta kilit noktalara sahipken, İkizler genel olarak güçlü bir savunma ekibine sahip olmalıdır. İkizler, 2021’de hem Kaydedilen Defansif Koşularda hem de Ortalamanın Üstünde Kalmada Binbaşılarda zaten 12. sırada yer aldı ve Correa her iki puanı da artırmalı.

Bununla birlikte, daha büyük sorular, ekibin yama işi başlangıç ​​rotasyonu etrafında toplanıyor. nakliye sonrası Joseph Meyveleri 2021 takas süresinden önce Blue Jays’e Kenta Maeda Kısa bir süre sonra Tommy John ameliyatına düştüler, İkizler kışa gençlerle eşleşmek için en az üç kıdemli oyuncuya ihtiyaç duyarak girdi. Joe Ryan ve Bailey Ober. Henüz bu hedefe ulaşamadılar. Edinme sonny gri Kızıllardan onlara kayda değer bir yükseltme yaptı ve zarları bir Dylan Bundy Lokavttan önceki geri tepme, boşlukta yeterince mantıklı bir hareketti. Bununla birlikte, Twins, sezonun ilk bölümünde boşta kaldı ve şimdi hala eksik olan bir rotasyon ve büyük ölçüde alınan bir serbest oyuncu pazarı ile karşı karşıya.

İkizler, Atletizm başlangıçlarına bağlandı Sean Manaea ve Frankie Montasancak bunu başaramazlarsa, beyzbol operasyonları başkanı Derek Falvey ve genel müdür Thad Levine, özellikle 2022 sezonunda bu Correa anlaşmasıyla her şeyi bir araya getirdiklerinden, bazı yaratıcı ve radardan uzak seçenekler aramaları gerekecek. Minnesota’nın büyük liglerin uçurumunda bir dizi atış olasılığı var, ancak Correa hem rotasyonda hem de boğa güreşinde ek güçlendirme gerektiren açık bir şimdi kazan hareketi.

Falvey ve Levine’in şu anda Correa’nın da eklenmesiyle öngörülen 128,5 milyon dolarlık bir maaş bordrosunu daha da artırmak için ne kadar serbestliğe sahip olacağı açık değil – birkaç milyon dolarlık franchise rekoru bölgesi içinde. Ön büro, geçmişte gerektiği gibi maaş bordrosunu artırmak için sahiplik desteğinden defalarca bahsetti ve Correa’nın şok edici eklenmesi, ekibin harcama seviyelerini en azından bir sonraki için yeni zirvelere çıkarmak için daha fazla yer olduğu fikrini destekliyor gibi görünüyor. birkaç mevsim.

Correa’nın anlaşması bir dizi düzeyde büyüleyici, bunlardan en azı, piyasanın 1 numaralı serbest oyuncu konsensüsünün pazara potansiyel olarak erken bir yeniden giriş ile kısa vadeli bir anlaşmaya dönüştüğü son hafızada ilk kez olmasıdır. Sezon dışı girerken, ortak fikir birliği, Yankees ve Correa’nın yeni bölüm rakipleri Tigers’ın hizmetleri için birincil teklif sahipleri olacağıydı. Yankees, sadece (açık bir ihtiyaca rağmen) üst düzey kısa stoplar için piyasadan tamamen çıkmayı tercih etmekle kalmadı, özünde Twins’in Donaldson’ın kontratının geri kalanını devraldıklarında bu anlaşmayı yapmasının yolunu açtı. Bu arada Tigers, Correa’ya, Correa’nın nihayetinde kabul ettiği teklif kadar erken olmasa da, üç iptal maddesi içeren 10 yıllık, 275 milyon dolarlık bir anlaşma teklif etti.

Riskten kaçınanlar, Correa’nın daha büyük bir garantiye atlaması gerektiğini düşünecekler, ancak büyük bir sezonla Correa yeniden 300 Milyon $+’lık bir anlaşma arayışı içinde pazara girecek ve 2022’de zaten 35,1 Milyon $’lık bir bankaya sahip olacak. 240 Milyon $’a bile ulaşırsa gelecek kış, 28 yaşındaki sezonu öncesinde çok yıllı bir anlaşmada veya 2023’te devre dışı bırakıldıktan sonra 205 Milyon Dolar’lık bir anlaşmada, tüm kumarda öne çıkacaktı.

Correa’nın beklenmedik bir şekilde bu anlaşmayla Minnesota’da üç sezonun tamamını oynaması durumunda bile, 30 yaşındaki sezonunun öncesinde açık piyasaya dönecek ve en fazla 170 milyon dolarlık ulaşılabilir bir şeyin ne olabileceğini netleştirmesi gerekeceğini bildirdi. Detroit teklifi. Correa’nın mücadele etmesi, yaralanması veya asla aynı kazanç tavanına ulaşamaması kesinlikle mümkün, ancak kendisine son derece güvenen bir oyuncu olarak biliniyor – bu türden bir anlaşma yaparak altı çizilen bir zihniyet.

Görevdeki Astros, Correa’ya lokavttan önce beş yıl boyunca toplam 160 milyon dolar teklif etti ve haftanın başlarında uzun zamandır yıldızları için yeni bir teklif hazırladığı söylendi. Houston’ın nihai olarak ne ortaya koyduğu henüz belli değil, ancak ilk teklifleri herhangi bir vazgeçme hükümleri içermiyordu. Eğer yeni teklif bu konuda aynı şeyi yaptıysa, Correa başlangıçta aradığı 10 yıllık anlaşmadan daha kısa vadeli bir anlaşmayı kabul etmek için, bedavadan bir ısırık daha alma fırsatına ihtiyacı olduğunu hissetmiş olabilir. Ajan elma er ya da geç.

Correa’nın piyasaya gelecekteki gezileri, 2022 ve belki de 2023 sezonlarının nasıl olacağına bağlı, ancak ne zaman serbest oyuncuya dönerse dönsün, bunu birkaç avantajla yapacak. Birincisi, bu yıl olduğu gibi piyasadaki beş üst düzey kısa stoperden biri olmayacak. Correa, Story kombinasyonu, çekirdek denizci, Marcus tohumları ve Javier Baez belki de tarihteki en büyük serbest oyuncu kısa stoper koleksiyonu olarak kabul edilir. Bu grubun yetenekli doğası, her zaman, istediği kontrat olmadan birini bırakan bir müzikal sandalye oyunu olasılığını yarattı, ancak çok azı Correa’nın kısa vadeli bir anlaşma yapmasını bekleyebilirdi.

Correa gelecek kış pazara geri dönecek olsaydı, bunu onunla birlikte yapardı. Trea Turner, Dansby Swanson ve belki Xander BogaertsKim sözleşmesinin son üç yılını ve 60 milyon doları iptal edebilir. Bununla birlikte, Bogaerts’in savunma eksiklikleri son yıllarda giderek daha fazla mercek altına alındı ​​ve Swanson, ne ofansif ne de defansif olarak Correa’nın seviyesinde hiçbir zaman performans göstermedi. Turner ve Correa kesinlikle gelecek yılın pazarında 1-A ve 1-B olarak görülme potansiyeline sahip, ancak Correa’nın tarafında yaş var; Turner’dan bir yaş daha genç. Ayrıca, Correa bu kış uygun bir teklif aldığı için artık ikinci bir teklif almak için kalıcı olarak uygun değil. Nitelikli teklif sistemi henüz tamamen ortadan kaldırılabilir – bu, uluslararası bir taslağı çevreleyen müzakerelere bağlıdır – ancak Correa, ne olursa olsun, askere alma tazminatından sonsuza kadar muaftır.

Sözleşmenin dikkate alınması gereken bir diğer unsuru, sözleşmenin acente bileşenidir. Correa, Eylül 2019’da kendisini temsil etmesi için Hollywood yetenek ajansı William Morris Endeavour’u işe alarak dikkatleri üzerine çekti. WME, bu sezon sonu MLB lokavtının ortasına kadar onu temsil etti, ancak Correa, 18 Ocak’ta Boras Corporation’ı onu temsil etmesi için tuttu. değişikliğin arkasındaki motivasyon, ancak temsildeki değişiklik, Correa’nın eski ajanlarının nihai sözleşmesinden komisyona hak talebinde bulunabileceği anlamına geliyordu. Correa, 2022 sonrası, 2023 sonrası veya 2024 sonrası olsun, piyasaya her döndüğünde, yeni temsilcisi komisyonun tamamına hükmedecek.

Saf bir beyzbol perspektifinden bakıldığında, sözleşme hem Correa hem de İkizler için bir kazanç. Correa, bir iç saha oyuncusu için en büyük yıllık değer olan nominal bir maaş rekoru talep edebilir ve 28 yaş, 29 yaş veya 30 yaş sezonu öncesinde serbest oyunculuğa geri dönme yeteneğini korurken büyük bir yıllık maaş alabilir.

Bu arada İkizler, piyasadaki en büyük yükseltmeyi elde ederek onları American League Central’daki sohbete geri döndürdü. Ek atış yardımı sağlamadan favori olarak kabul edilmeyecekler, ancak Correa yine de topun her iki tarafında da radikal bir gelişme sağlıyor. İkizlerin kollarındaki atış yükseltmelerinin büyüklüğü 2022’deki kaderlerini belirleyecek, ancak Correa ile yaptıkları şok edici anlaşma herhangi bir gösterge ise, bu kadroyu geliştirmekten çok uzaklar.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku