sesli sohbet

İngiltere Aile Birleşimi Kursu

İngiltere Aile Birleşimi Kursu

ingiltere aile birleşimi vizesi, belirli prosedürlerin izlenmesini gerektiren karmaşık bir süreçtir. İngiltere’ye yerleştirilen ailelere, aile birleşimi süreci hakkında ayrıntılı bilgi sağlayan bir kitapçık verilir. Kılavuz, gerektiğinde güncellenen pratik bir kılavuzdur.

 

Birey için uygun bir şekilde bilgi sağlamak önemlidir. Bu, olası sonuçları açıklayacak ve yaşa ve cinsiyete uygun bilgileri içerecek şekilde sağlanmalıdır. Ayrıca gerekli ücret ve belgeleri içermeli ve talep üzerine temin edilebilir olmalıdır.

 

Aile üyelerini İngiltere’ye getirmeyi düşünüyorsanız, avukatlara ve diğer uzmanlara danışmak iyi bir fikirdir. Ancak, aile birleşmesinin özellikleri hakkında size tavsiyede bulunmak için bu kişilere güvenmeyin.

 

Birçok ulusal ve uluslararası kuruluş, aile birleşmesini teşvik etmeyi amaçlayan uygulamalar geliştirmiştir. Bunlar bir dizi eğitim kursunu içerir.

 

İngiliz Kızılhaçı yakın zamanda mülteci aile birleşimi için pratik bir kılavuz yayınladı. Bu belge şimdi Arapça, Farsça ve diğer önemli milletlere çevriliyor. Ayrıca kuruluş, daha fazla destek sağlayan bir telefon hizmeti oluşturdu.

 

Nihayetinde yeniden birleşme, çocuğun ve ailelerin çıkarlarına en uygun olmalıdır. Bununla birlikte, aile üyelerinin izini sürmek ve çocukların ev sahibi ülkede güvenli ve istikrarlı koşullarda kalmasını sağlamak da dahil olmak üzere aşılması gereken birçok engel vardır.

 

Birleşik Krallık’ın Avrupa Birliği ile resmi bir aile birleşimi anlaşması olmadığını da belirtmekte fayda var. Bu nedenle, başvuru yapmadan önce yasal tavsiye almanız önerilir. İngiltere aile birleşimi sınavı ve İngiltere aile birleşimi kursu detaylı bilgi almak için britanniatime.com sitesini ziyaret edebilir ve doğru bilgiyi uzman eğitimcilerden alabilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku