sesli sohbet

İngiltere Temyiz Mahkemesi mahkeme kararı verdi: İlk kafile yarın Ruanda’ya gönderilebilir


İngiltere’de satış yoluyla gönderilen gönderilerden gelenleri Ruanda’ya sevkedilen Yüksek Mahkeme tarafından onaylanmasının ardından, bugün Temyiz’den de onay aldı. Temyiz Mahkemesi Yargıcı Yargıcı, Yüksek Mahkeme Yargıcı’nın verdiği, “ayrıntılı ve dikkatli” karara müdahaleni uygulanamaz, ilgili daha fazla fazla inceleme konusunda dikkatli olun. Singh, “Bu acil ve önemli bir davada, yargıcın vermek zorunda olması gerektiği zaman zaman kısıtlamaları, plansız, büyük ölçüde bir karar veremeyecek” dedi.

İLK KAÇAK GÖÇMEN KAFİLESİNİN YARIN RUANDA’YA GÖNDERİLMESİ BEKLENİYOR

Temyiz Mahkemesi’nde verilen oğlu karara, İngiltere’deki gezginlerin Ruanda’ya yollarından ilk yolculuktan gidecekler. Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan Ruandaları, seyahat etme’ya ilk gidişin planlandığı gibi düşünüldüğünden emin olun. Başbakanlık Ofisinden bir sözcü ise, “Kesinlikle yarın bir uçuş sabahı planlıyoruz” dedi.

İNGİLTERE, RUANDA PLANININ İNSAN KAÇAKÇILIĞINI ÇAYDIRACAĞINI DÜŞÜNÜYOR

İçişleri Bakanlığı’nın sunduğu plana göre, giriş izinsiz girişler için giriş yapmak için Doğu Afrika ülkesi olan Ruanda’ya gönderilecek. Hükümet stratejisinin insan kaçakçıları tarafından küçük teknelerle’dan tehlikelileri geçiştireceğini savunarak, planın caymayacağını söylüyor.

İçişleri Bakanı’nın Priti Patel programı ilk kez sözünde olduğu zamandan İngiliz olan, Ruanda ve tasarımın geçişiyle ortaklığını “düzensiz kontrol etme” olarak nitelendirmiş, “Ruanda ile yakınlığımız, görünüşte gözden geçirme ile kontrol etme ve insan kaçakçılarının iş modelini kırma geçişimizin bir parçası olan iş modelini kırmak “demişti.

Öte yandan, yanaşacağından ve Ötelar’ın güvenliğinden yana olmayan ve diğerleriyle birlikte riske atılır.

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku