sesli sohbet

IQos E-Sigara Modelleri Ve Aromaları

IQos E-Sigara Modelleri Ve Aromaları

E-sigaraların zamanla normal sigaraların yerini alması beklenirken, IQos e-sigara hareketi Marlboro’dan çıktı. Tütünü belirli bir sıcaklığa kadar ısıtan ancak yakmayan bu cihaz, zararlı içeriklere maruz kalmayı yüzde 90’a kadar azaltabiliyor.

Modern bir sigarayı da andıran Marlboro e-sigarası IQos, piyasadaki çoğu e-sigaraya kıyasla nikotin içeren likitler yerine doğrudan gerçek tütün kullanıyor. Bu puroyu içmeye başladığınızda tütünün sıcaklığı 280-300 santigrat derece civarına çıkacaktır çünkü tütün içindekini ısıtır ve bu sayede yanmaz ve dışarı ateş, duman ve kül çıkmaz. Sıcaklığı 800 dereceye ulaşan sıradan sigaralarda tehlikeli duman çıkar ve çevredeki insanların sağlığını etkileyebilir.

İş mantığına bakacak olursak, IQos sigaranın, ısı çubuğu adı verilen ve duman yerine buhar üreten özel tasarlanmış tütün çubukları sayesinde nikotin tüketmemizi sağladığını görüyoruz. IQos, tütünün buhar oluşturmasına yardımcı olmak için tütünle birlikte propilen glikol kullanır. Bu ürün elektronik sigara buhar ve likit makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bir IQos sigarası ile 14 nefes veya 6 dakika içebilirsiniz. burada bir uyarı yapmak için; iQos’a tescilli bir IQos sigarası dışında hiçbir tütün ürünü yerleştirilemez. IQos’un sadece Philip Morris iqos sigaralarıyla çalıştığını unutmayın.

Philip Morris, IQ’lar için iki yıllık bir garanti veriyor. Ancak pille çalışan herhangi bir cihaz gibi, bunun da bir pili var. Ürünün tam pil ömrü belirtilmemiştir. Bazı kaynaklar 365 can dolumu olduğunu iddia ederken, diğerleri 500’den fazla can dolumu olduğunu iddia ediyor. Bu ürünün nasıl çalıştığına dikkat etmemiz gerekse de en önemli konulardan biri; Kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi cihaz kesinlikle açılmamalı ve tamir edilmemeli, bir sorun varsa geri gönderilmelidir. İkinci olarak, IQos heets sigara veya Heets barları dışındaki tütün ürünleri ile çalıştırmayı denememelisiniz. Bunu yaparsanız ve cihazınız arızalanırsa, ürün garantisi geçersiz olacaktır.

 

Yoruma kapalı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku